dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Mr. Busta: Pakk Pakk a fejbe (km.,Hybrid,Flex)

Mr. Busta - Pakk Pakk a fejbe (km.,Hybrid,Flex) 18 éven felülieknek!

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Mr. Busta
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 8, összesen 28549 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Pakk Pakk a fejbe (km.,Hybrid,Flex)

Hybrid
Csak nézitek,de meg sohasem érzitek
Hogy milyen itt a real-trill el a toppon(A real-trill el a toppon)

Csak néztek amikor a real trill belép a helyre,
Pakk pakk a fejbe nem érzed a ritmust köcsög?Hallod köcsög?
Az agyadba csap minden sorom egy fejsze,
Az összes tyúktolvaj most bassza fel a kezét,
Hogy haddlássam melyiknek kell kinyomni a szemét,
Leszakad az ég mer' aszthiszitek, hogy bennetek van az eredendõ tehetség,
A pusztulat teszi a rappet a retket a tested a lelked,Mer' irigyek a tetvek,
Heyo Busta, húzz ki már egy MC-t a csomagtartóból,
Mer' akkor megkérem a Flexi-t,
Hogy nyúljon bele az áramba (hova az áramba?),
Hogy a szemeteket borsodiasan tálalja,
Ha már nincs meg a nyolc osztály végzetség,
Próbáljatok megmarni, hogy legyen nézettség,
A véretekben fûrdünk nem a vajban meg a tejben,
Ez van irigy kutyák, PAKK PAKK A FEJBE!

Pakk-pakk a fejbe! (2x)
Profi-profi ez a munka.
Pakk-pakk a fejbe!
Profi-profi ez a munka.
Pakk-pakk a fejbe!
Profi-profi ez a munka.
Pakk-pakk a fejbe!
Mondom-mondom amit gondolok.

Flex
Hozzuk az igazit és leszarjuk a ratyi Flow-dat,
A hátunk mögött puffogsz a szemünkbe nyalizol majd,
Ismerjük a forgatókönyvet nem kell elolvasnunk,
Ezreket megmozgatunk mégsem kellett beolvadnunk,
Tölünk ne várjátok, hogy átmegyünk abba...
A játékszabályokat az RTM szabja,
Éles a szabja akinek van farka,
Azt a keveset is a bolond brigád lecsapja,
Nem érdekelnek a brigádok, meg hogy hányan vannak,
Mondom az igazamat akkor is, ha szájbabasznak,
Tudod engem erre tanított meg Észak-Kelet,
Hogyha megcsapja az orromat a vérszag megyek,
Azthitted, hogy velem a szintet, tartani tudod én a szarodra csak legyintek,
Szarba se veszitek a mi melonkat,
Gondolkozz el ezen, ha attól-ettõl elloptad. TE köcsög!

Pakk-pakk a fejbe! (2x)
Profi-profi ez a munka.
Pakk-pakk a fejbe!
Profi-profi ez a munka.
Pakk-pakk a fejbe!
Profi-profi ez a munka.
Pakk-pakk a fejbe!
Mondom-mondom amit gondolok.

Mr. Busta
Mindíg mi hozzuk az újat, hátba szurnak,
Baszom a száját minden Crew-nak,
Majd ha tudnak felkapaszkodnak,
Aztán jövök a blokkomból, felszivom a torkomból,
A taknyom lesz a gyógyszered jah,
Ezek a Misteres módszerek,
Meg se láttak, kipiáltalak, szászszor temettelek már el,
Látod mi lessz a vége a cégem rég fel ért már az égbe jah,
Beülök a székbe magamtól, hogy megsüssék a testemet,
Vagy húsz albummal baszom szét a nem létezõ Respekted!
Legyünk õszinték, soha nem kell tartanom,
A markolatot szorongatom, te elpustulsz a poszteron,
Szerencsétlen flótások, kaparjátok a lukatokat,
Mert végignézem,a folyamatot hogy kilövitek az agyatokat,
Virítunk majd tepertõt, kannibálba megyünk át,
Ha nem akarod, majd belédverem azt kijárod az iskolát,
Tegyétek fel a koronát a fejemre, váltsatok ki pénisz-pumpát TB-s receptre!

Pakk-pakk a fejbe! (2x)
Profi-profi ez a munka.
Pakk-pakk a fejbe!
Profi-profi ez a munka.
Pakk-pakk a fejbe!
Profi-profi ez a munka.
Pakk-pakk a fejbe!
Mondom-mondom amit gondolok.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Könnyek a vízben címmel jótékonysági koncertet tartanak az árvíz sújtotta székelyföldi családok megsegítésére

SZEPTEMBERRE HALASZTJÁK AZ ESEMÉNYT

Könnyek a vízben címmel mintegy harminc népszerű hazai előadó összefogásával jótékonysági koncertet hirdettek július 6-ára a Puskás Szoborparkba az árvíz sújtotta székelyföldi családok megsegítésére.

 

Az eseményt a hétfőig tartó másodfokú hőségriasztás miatt szeptemberre halasztják - jelentette be a Szerencsejáték Zrt. szóvivője csütörtökön Budapesten.


A vasárnapra várható közel 40 fokos hőség miatt döntöttek a szervezők a koncert elhalasztásáról



Budapest, 2025. június 1. Nyerges Attila, az Ismerős arcok zenekar énekese (k) a közmédia Petőfi Zenei Díjainak átadásán az A38 Hajón 2025. június 1-jén. Az év koncertje díjat az Ismerős Arcok kapta a Nemzeti összetartozás napja alkalmából Torockón rendezett jubileumi Duna Napokon adott koncertjükért. Balról Nagy Feró énekes, a Beatrice frontembere. MTI/Bruzák Noémi


A Könnyek a vízben segélykoncert várhatóan szeptemberben második felében lesz


Panulin Ildikó ismertetése szerint a döntést megelőzően mérlegelték a megtartással és a halasztással járó kockázatokat. Figyelembe vették, hogy a mintegy 30 fellépőt felölelő zenei program legalább 8 órás lett volna, valamint azt is, hogy a hatóságok ilyen hőségben nem javasolják tömegrendezvények megtartását.


- A Könnyek a vízben segélykoncert várhatóan szeptemberben második felében lesz, a pontos időpontról később adnak tájékoztatást - mondta a szóvivő.


A rendezvényhez kapcsolódó adományozó akció tovább folytatódik


Ennek részeként a Szerencsejáték Zrt. azonnali 100 millió forintos támogatást nyújt az Ökumenikus Segélyszervezet közreműködésével a székelyföldi árvízkárosultak megsegítésére.


Az eddig megvásárolt támogató jegyeket vissza lehet váltani, de a későbbi időpontban is fel lehet azokat használni, ennek részleteiről a jegyértékesítő Eventim küld majd tájékoztatást az érintetteknek.


A segélyszervezet munkatársai jelenleg is ott vannak az árvíz sújtotta helyszínen


Az eddig beérkezett adományok segítségével a helyreállítási munkálatokat már elkezdték. A segítségnyújtás első szakaszában élelmiszert és higiéniai eszközöket nyújtottak a károsultaknak. 


Nemrég zárult le a második szakasz, amikor a leginkább érintett Nagyborosnyó településen mintegy 150 háztartás kapott építőutalványokat, valamint építőanyagokat. Emellett Parajdon 500 ezer forint szolidaritási támogatást nyújtottak egyenként mintegy 200 családnak, akik közvetlenül a bányában dolgoztak.


A parajdi segélyprogram hosszú távon folytatódik


Egy pénzalapot hoznak létre a közben érkező adományokból, és az év későbbi szakaszaiban fognak dönteni arról, hogy miként tudnak a legnagyobb segítséget nyújtani azoknak a családoknak, amelyek tagjai a bányában dolgoztak, és az árvíz miatt veszélybe került a megélhetésük.


 

Július végéig a segélyszervezet 1353-as adományvonalán, illetve a segélyszervezet.hu oldalon lehet továbbra is célzottan támogatni az erdélyi segélyprogramot.


A segélykoncert a Máté Péter-díjas Ismerős Arcok zenekar kezdeményezésére


Az Ökumenikus Segélyszervezet közreműködésével és a Szerencsejáték Zrt. támogatásával valósul meg.

 

- Parajd tragédiája minden magyart megérint, ezért kell egy emberként összefogni és segíteni azokat, akik a katasztrófában elvesztették a megélhetésüket és a jövőjüket. "Az összefogással a pénzadomány mellett az a célunk, hogy az érintettek visszakaphassák a reményt, hogy ismét lesz otthonuk és munkájuk


- mondta Nyerges Attila, az Ismerős Arcok zenekar frontembere.

 

A kezdeményezéshez mintegy harminc magyar előadó csatlakozott


Különböző generációk, műfajok, stílusok képviselői lépnek majd színpadra július elején a Puskás Szoborparkban. A jó ügy mellé többek között olyan fellépők álltak, mint a Magna Cum Laude, Curtis, Radics Gigi, a Hooligans, az Edda Művek, a Csík zenekar, Veréb Tamás, a Budapest Ragtime Band, a P. Mobil, a Beatrice, a Kelemen Kabátban és még sokan mások.



Duna Napok Torockón

Torockó, 2025. május 30. Az Edda Művek koncertje a torockói Duna Napok kezdő napján, 2025. május 30-án. Idén 11. alkalommal rendezik meg a programsorozatot, amelynek fókuszában a néptánc, a népzene, a népi kultúra áll. MTI/Kiss Gábor


A koncertjegyek eladásából származó bevétel az árvíz sújtotta székelyföldi településeken - különösen Parajdon és a Háromszék régióban - élő, nehéz helyzetbe került családok megsegítését szolgálja. 



Összefogás Székelyföldért - A közmédia egész napos adománygyűjtő műsorfolyama a Székelyföldön bajbajutott magyarokért

Budapest, 2025. június 4. Gáncs Kristóf, az Ökumenikus Segélyszervezet ügyvezető igazgatója a közmédia Összetartozunk - Összefogás Székelyföldért című egész napos adománygyűjtő műsorában az MTVA Kunigunda útjai stúdiójában 2025. június 4-én. A közmédia egész napos műsorfolyammal gyűjt adományt a Székelyföldön bajbajutott magyarok számára a Nemzeti Összetartozás Napján. MTI/Illyés Tibor


Az adományok gyűjtését és a rászorulókhoz való eljuttatását a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet végzi. Az Ökumenikus Segélyszervezet korábbi országos adománygyűjtésének köszönhetően a székelyföldi árvíz sújtotta károsultak részére az elmúlt időszakban több tonna segélyszállítmány érkezett.


Gáncs Kristóf, az Ökumenikus Segélyszervezet ügyvezető igazgatója szerint most leginkább pénzadományra van szükség, mert így lehet leghatékonyabban segíteni a bajbajutott családokat az újrakezdésben.

 

"A legfontosabb most a cselekvő szolidaritás, hogy tettekben is kifejezzük együttérzésünket" - hangsúlyozta Gáncs Kristóf.

 

A kialakult helyzet enyhítésében a nemzeti lottótársaság is rész vállal és támogatóként áll a kezdeményezés mellé. A társaság a Puskás Szoborparkban több helyszínen értékesíti majd termékeit és az ebből befolyt teljes összeget Parajd és a többi árvíz sújtotta település megsegítésére fordítja.

 

- A nemzeti lottótársaság mindig is elkötelezett volt abban, hogy támogassa a nehéz helyzetbe került embereket. Az elmúlt években, évtizedekben számtalan alkalommal bizonyította ezt, legutóbb tavaly a dunai árvíz idején nyújtott kiemelt segítséget a rászorulóknak - hangsúlyozta Guller Zoltán, a vállalat elnök-vezérigazgatója.

 

- A Székelyföldön kialakult helyzet mindannyiunk számára szomorú. Biztos vagyok abban, hogy ennek az összefogásnak a révén új fejezet nyílhat az érintett települések lakóinak életében" - hangsúlyozta Guller Zoltán.

 

A július 6-án, vasárnap 14 órakor kezdődő nemzeti adománygyűjtő koncertre szóló jegyek megvásárolhatók az Eventim oldalán, és a helyszínen is elérhetők.

 

A május végén Székelyföldet érő esőzések miatt az egész régióban patakok és folyók léptek ki a medrükből, óriási károkat okozva. A természeti katasztrófa számos településen lakhatatlanná tette az ottélők otthonát, a kialakult helyzetben különösen érintettek Parajd és Nagyborosnyó lakói.


 

Borítókép: Parajd, 2025. június 18. A drónnal 2025. június 18-án készített felvételen a parajdi Só-szoros azon része, ahol betört a víz a parajdi sóbányába a múlt hónapban. A parajdi sóbányát május 6-án zárta le a katasztrófavédelem, miután a heves esőzések nyomán a Korond-patak vize betört a tárnákba. MTI/Kiss Gábor

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás