dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Aurora: Nincs térerő

Aurora - Nincs térerő

off off off off off
Még nem ez a tréfa vége
Előadó: Aurora
Album: Még nem ez a tréfa vége
Megjelenés: 2013
Hossz: 3:21
Szövegírók: Pusztai Zoltán
Víg László
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Edge Records/Hammer Music
Stílus: Rock
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 5, összesen 18922 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Nincs térerő

Holnap is tegnap is
Katasztrófa
Földrengés vízözön
Egyszerre tör rám
Minden idióta
Senkihez semmihez
Nincs közöm

Nincs térerő
Ne hívjon senki
Nincs mit mondanom
(Egyforma hülyék
Mindkét oldalon)

Mindenhol gáz van
Zálogházban
Hever a jövő
Mellett a múlt
Bejött a csőd
Kiment az áram
Ki hitte volna
De így alakult

Nincs térerő
Ne hívjon senki
Nincs mit mondanom
(Egyforma hülyék
Cirkálnak föl-alá
Mindkét oldalon)

Alszik a város
Egy számlagyáros
Van már csak ébren
Senki más
Kiment az áram
Filmszakadás van
Nem tudom mi lesz a folytatás

Nincs térerő
Ne hívjon senki
Nincs mit mondanom
(Egyforma hülyék
Cirkálnak föl-alá
Mindkét oldalon)

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A hazai hegedű- és vonókészítő mesterek mutatkoznak be a Fonóban

Tizennegyedik alkalommal szervezik meg a Wine&Violin Hegedű- és Vonókészítők Szalonját. Az esemény október 11-12-én lesz, a helyszín ezúttal is a Fonó Budai Zeneház.



 

A Szalonban hazai hegedű- és vonókészítő mesterek mutatkoznak be munkáikkal, az esti koncerteken pedig remekművek szólalnak meg.

 

A Szalon Faragó-Thököly Márton hegedűkészítő kezdeményezésére jött létre. A kiállított vonós hangszereket kézbe lehet venni, ki lehet próbálni; hegedűk titkai nyílnak meg a látogatók előtt, miközben hazai borászatok nedűit kóstolgathatják a látogatók.

 

A hangszerkiállítás látogatása mindkét napon ingyenes, akárcsak a vasárnapi teljes program, a koncertet is beleértve. Egyedül a szombat esti koncertre szükséges jegyet vásárolni. 


A hangszerkészítő mesterek minden alkalommal az abban az évben elkészült legújabb hangszereikkel mutatkoznak be a kiállításon. 


Idén tizenhat mester lesz jelen a 2024-2025-ös évad különleges hangszerkínálatával.

 

A Wine&Violin Hegedű- és Vonókészítők Szalonja első napján, október 11-én szombaton 15 órakor lesz a kapunyitás, majd 17 órakor a kiállítás-megnyitó és borkóstoló.

 

A tárlatot, amely 23 óráig látogatható, Tóth Endre zenetörténész nyitja meg, bemutatkozik a Sagmeister Borászat. 17 óra 30 perckor lesz a Hangzáspróba, vagyis a kiállított hangszerek és vonók bemutatása és megszólaltatása.

 

Az estét a Rácz Cello Quartet koncertje zárja.


Október 12-én vasárnap 12 órától 19 óráig látogatható a kiállítás. 14 órakor kezdődik a Luminare Vonóstrió koncertje a kiállított hangszereken és vonókon; a műsorban Weiner G-moll triója, Dohnányi Szerenádja és Kodály Intermezzója hallható.


Kiemelt kép: illusztráció/Freepik

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás