


| Előadó: | Stereo 2.0 |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Regena Attila Szarvas József Regena Attila Márton Gábor |
|
Regena Attila |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Pop |
| Címkék: | Keressük! |

JELZŐFÉNY
Verse.1:
Te vagy a kezdet. Te vagy a vég.
Tudom te vagy az egyetlen, akivel bármit túlélnék.
Hibáztam 100x. Megbántam rég.
De tudom, hogy megbocsájtasz minden bűnömért.
Verse.2:
Sötétben éltem. Nem láttam még.
Te mutattad az utat, te gyújtottad a fényt.
Már én is érzem, a változást.
Mond miért hazudnék neked, amikor úgyis mindent látsz.
Rap:
Már annyi mindenen mentünk át.
Néha pont olyan, mintha álmodnám.
De a láncainkat letéptük rég.
Most úgy érzem, mintha szárnyalnék.
Ezt látnod kell! Kezdjük el!
Emeld a fáklyád az égbe fel.
Küldök egy jelet, hogy rám találj.
Semmi meg nem állít már.
Ref.:
Mert darabokra eshet szét a föld!
Jöhet szélvihar, engem nem zavar.
Ha leszakad az ég ma éjjel még!
Az sem érdekel, ha élve égek el.
Mert ha jön a zivatar, két szárnyad betakar.
Mert darabokra eshet szét a föld!
Az út végén majd vársz rám, te vagy a jelzőfény


Valentin-napra jelent meg Geszti Péter és Péterfy Bori új közös dala, a Csak te meg én, amely a tavalyi sikerszám, a Beléd szerettem, ez van történetének folytatása.
A közönség most új fejezetet kap: a klipben a két előadó „összeházasodik”, a történet pedig ironikus, játékos formában mesél tovább a szerelemről, hűségről és a hosszú távú kapcsolatok realitásáról.
Diszkó a javából – mai csavarral
Ahogy a szilveszterkor megjelent Mindenki legyen rohadt gazdag! a funky hőskorából merített inspirációt, úgy a Csak te meg én is a hetvenes–nyolcvanas évek diszkóvilágát idézi, friss, mai hangzással.
Lépegetős basszus, táncos groove, fülbemászó refrén, vonósok és fúvósok adják az alapot, miközben a dalszöveg tipikus Geszti-fordulatokkal reflektál a mai randikultúrára és generációs különbségekre.
A dal egyszerre romantikus és önironikus
„Megyek hozzád. Hozzám mész. Nyugi, csak az első 20 év a nehéz!” – hangzik el a refrén környékén, miközben az Instagramon felbukkanó fiatal udvarlók és a hűség kérdése is játékos formában kerül terítékre.
Új klip – új fejezet
A klip egy esküvő történetét meséli el, ugyanazzal a humorral és vizuális önreflexióval, amely az előző videót is jellemezte. A menyasszony ezúttal sem eladó – és aki szemet vet rá, az könnyen „kivonódhat a forgalomból”. A történet természetesen happy enddel zárul. A szerzői és alkotói csapat ugyanaz, amely a Beléd szerettem, ez van esetében is dolgozott – a cél pedig egy különleges, folytatásos sorozat megteremtése a hazai popzenében.
Péterfy Bori az MVM Dome-ban is színpadra lép
A Csak te meg én Geszti készülő Poptimista című albumának második dala, és élőben is elhangzik majd 2027. január 30-án az MVM Dome színpadán, a nagyszabású POPTIMISTA koncert-show keretében. Péterfy Bori a meghívott vendégek között érkezik a Dome-ba, így a közönség a közös slágereket arénaméretű látványvilágban, élő hangszereléssel élheti át.