


| Előadó: | Wolf Kati |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Geszti Péter |
|
Szűcs Norbert Wolf Kati |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | europop, house |
| Címkék: | Keressük! |

Ide ül egyedül az a srác,
aki voltál rég, volt szerelem,
átölelem.
Vele repül az a lány,
az a lány, aki egyszer még
én volnék, ha elhinnéd.
Ide a szót, a lázadót,
ide a dalt, mi rólunk szólt,
Hívjuk el őt, a boldog időt és ránk talál.
Ide a vágyba szédülést,
ide a régi érintést,
hívjuk elő, a boldog idő még ránk talál.
Gyere már csoda vár,
mint egy ébredés után,
él az a srác, él az a lány.
Gyere tovább, kapuját
sose zárja többé ránk
egy néma világ, számítok rád.
Ide a szót, a lázadót,
ide a dalt, mi rólunk szólt,
Hívjuk el őt, a boldog időt és ránk talál.
Ide a vágyba szédülést,
ide a régi érintést,
hívjuk elő, a boldog idő még ránk talál.
Nézz rám, a megszokás rendjét,
gyere és újból kócold szét.
Ide a szót, a lázadót,
ide a dalt, mi rólunk szólt,
Hívjuk el őt, a boldog időt és ránk talál.
Ide a vágyba szédülést,
ide a régi érintést,
hívjuk elő, a boldog idő ránk talál.
Ide a szót, a lázadót,
ide a dalt, mi rólunk szólt,
hívjuk el őt, a boldog időt, ránk talál.
Ide a vágyba szédülést,
ide a régi érintést,
hívjuk elő, boldog idő vár ránk.
Hívjuk elő a boldog időt, most ránk talál.



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN