


| Előadó: | United |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Romhányi Áron |
|
Romhányi Áron |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Jött egy új SMS, nyúlsz a mobil után, hogy most
Ki keres, egy sikeres válasz, ilyen az
SMS párbaj, de kártyád már nem üres
A mobil-
kommunikációs világba viszlek el, ahol a
telefonálás olyan, akár a levegővétel:
bárhol bárkit hívhatsz, hogyha mondanivalód akad, bár a
szó elszáll, de az írás marad! Ha
jelez a mobilod akkor máris lázasan nézed, hogy
mégis lehet ki az, aki most felkeres téged; a
szerető, a rokon, vagy tán valamelyik haver? Persze
mindegy, mert a válaszadás láncraver. Töröd a
fejed a válaszon, tömören szárazon, vagy melegen áradozz, esetleg
szánakozz, hogy ilyen későn válaszolsz, de
várj! (épp csak) Kiírja, hogy üzenet elküldve, amikor
hallasz valamit, és bevillan, hogy:
Jött egy új...
Na persze
nem olyan egyszerű az élet SMS-korban, hogy csak
nyomogatod a számlapot, írsz leveleket sorban, jöhet
probléma is, mondjuk egy ismeretlen szám,
azt írja: "boldog szülinapot, ugye emlékszel rám?"
Óvatosan szövegezed az üzenetet, semlegesen
kedveset, hiszen egy kis flörtből bonyodalom még
nem lehet, de megremeg a lábad, mert
leveledet véletlenül szerelmed kapja meg.
Naná, hogy kitör a balhé, de ez korántsem a nagyja: a
békéltető SMS-t az ismeretlen kapja! Jön is a
válasz: "öregem válassz, hogy most kivel szórakozol", és már
azt hiszed, hogy vége, amikor:
Jött egy új...



Január 19-től már elérhető az érvényes diákigazolványhoz kötött félárú bérlet a 2026-os Szigetre.
A kedvezményes lehetőséget a BudapestGO alkalmazásban megvásárolt – Budapestre is érvényes – utazási diákbérletekkel lehet igénybe venni. A kedvezményes akció július 31-ig, vagy – a fesztivál véges befogadóképessége okán - a készlet erejéig tart.
A Sziget diákbérlet ára a jegyárfordulókkal nem változik, ráadásul részletre is beszerezhető.
A Fővárosi Önkormányzattal kötött megállapodás részeként a Sziget szervezői kedvezményes bérletet vezetnek be az ország bármely közép- és felsőoktatásában tanuló, érvényes magyar diákigazolvánnyal rendelkező diákjai részére.
A félárú lehetőség a legolcsóbb elérhető Sziget bérlet, melynek ára az akció végéig állandó marad, ráadásul részletre is beszerezhető a Sziget webshopban.
A jegyakció keretében a BudapestGO alkalmazásban vásárolt érvényes utazási bérletekkel (kedvezményes Pest vármegyei vagy országbérlet illetve havi Budapest-bérlet a köz- és felsőoktatásban tanulóknak) először a BKK dedikált aloldalán kell regisztrálni, ezt követően érkezik e-mailben egy egyedi kuponkód, ami a Sziget weboldalán váltható be a „Sziget Diákbérlet by BudapestGO” bérletre.

„A diákbérlet ára 78.500 forint, ez fesztiválnapokra lebontva alig több, mint 15.000 forint/nap, ami egy rendkívül kedvező ajánlat a magyar diákok számára. Ezért, bár az akció hivatalosan július 31-ig tart, könnyen lehet, hogy a nagy érdeklődésre tekintettel - a Sziget véges befogadóképessége miatt - a bérletek hamarabb elfogynak majd” – hívta fel a figyelmet Kádár Tamás, a Sziget főszervezője.

A kedvezményes lehetőségben felhasználható utazási bérletek vásárlására a BudapestGO-ban július 29-ig van lehetőség, regisztrálni legkésőbb július 30-ig lehet, a kuponokat pedig július 31-ig válthatják be a felhasználók a Sziget webshopjában. Egy felhasználó egyszer igényelhet kuponkódot. Az akció július 31-ig, vagy a készlet erejéig tart.
Fotók: Sziget