dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Ákos Stefi: Valaki miatt

Ákos Stefi - Valaki miatt

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Ákos Stefi
Album: Keressük!
Szövegírók: Keressük a szövegírót!
Zeneszerzők: Horváth Jenő
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 3775 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Valaki miatt

Lá-lá-lá, lá-lá-lá,…

Valaki miatt még nagyon szomorú a szívem,
valaki miatt oly nagyon halovány a színem.
A régi jókedvem ne is keresd,
valaki kiölte belőlem ezt.
Amikor más ember nevetni kezd, csak nézek én.
Valaki miatt oly egyedül maradt a szívem,
valaki miatt még nem találom én a helyem,
de belül feltör egy reménysugár,
hogy az a valaki megbánta már,
és ahogy eltévedt, majd ugyanúgy visszatalál.
És hogyha felmerül, ki volt hibás,
nevetve mondjuk, hogy valaki más.
Így lesz majd öröm a könnyből,
s a válásból találkozás.

Szép csendben sétálok az úton,
nézem a jókedvű embereket,
míg én a jókedvet hazudom,
rájuk a boldogság fénye nevet.
Néha még könny van a szememen,
ilyenkor szégyellem szinte, hogy szeretem.
Épp ezért beszélünk egyszer még erről, szívem.

Valaki miatt oly egyedül maradt a szívem,
valaki miatt még nem találom én a helyem,
de belül azt súgja most valami,
megjavul még az a rossz valaki,
és csúnya hibáját egy szép napon beismeri,
és ha majd jó lesz a rossz valaki,
ígérem, meg fogok bocsájtani,
és együtt fogjuk a rossz napokat felejteni.

Lá-lá-lá, lá-lá-lá,…

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A 5 Seconds of Summer visszatért és Budapesten is fellépnek

Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek. 




A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.


Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.


Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg. 


A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.


Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.


A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek. 


A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez. 


Az új lemezről már két számot ki is adtak


Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.


A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak


Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.



A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.

 

 

 

 Fotók: 5 Seconds of Summer/Live Nation Magyarország

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás