


| Előadó: | whYBe |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Rácz Béla Burai Krisztián Havas Lajos Prorok Péter Lakatos Ivett |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Reff.1
scream it out, shout it out, come and turn the music up
you really gotta lose control
scream it out, shout it out, cause theres no need to doubt
come and let me hear you say!
ooooooooooooo
Rap.1
I build my life and my carrier
but the weekend i go where the party at
all the stress and the work just let it out
let me show what my life is all about(Ahhh)
shut the lights off, turn the world up,
gunna make you my baby just dont stop!
just hold on, get your pose on
cause my show is about to go on
bounce baby bounce baby baby bounce bounce
we're about to make this a full house
all the people just only want one thing
just to keep on humpty humpting,
baby boo this my crew
and this whole thing is all about you
wo its gunna be wild
everybody just scream it out
Reff.2
scream it out, shout it out, come and turn the music up
you really gotta lose control
scream it out, shout it out, cause theres no need to doubt
come and let me hear you say!
ooooooooooooo
Bridge.1
now the world is ours, feel it in the air tonight our bodies movin mood is improvin tonight
Rap.2
baby come and shake that booty give it to me
do it like you wanna screw me
hey lets go to the bar
so now we could take it far
1 shot 2 shot 3 to da 4
let me see you get down on the floor
if you wanna i just live next door
next day your gunna be so sore
but wait... the party aint over
we could film the 4th of hangover
hey girl you can call your friends
i'll send em my 600 benz
this is the night you'll never forget
from the start to the end you'll never regret
your gunna like what i have to show you
this is YOUNG G just turn up the volume
Reff.3
scream it out, shout it out, come and turn the music up
you really gotta lose control
scream it out, shout it out, cause theres no need to doubt
come and let me hear you say!
ooooooooooooo
Bridge.2
just let it out scream it out gunna let the music turn me on tonight night
just make a move feel the groove tonight night
put your glass in the air and scream it out
keep your hands in the air just let it out
just let it out just let it out
gunna let the music turn me on
put your glass in the air and scream it out
keep your hands in the air just let it out
just let it out just let it out
gunna let the music turn me on



Nagyszabású koncertek, családi programok, adventi séták, irodalmi és táncos estek, továbbá iparművészeti vásár és szabadtéri kiállítás is várja a családokat november 29. és december 31. között a Várkert Bazár adventi programsorozatában.
A Mikulásváró családi napon december 6-án fellép a Kolompos együttes, és látható lesz a Kippkopp a hóban című bábmusical.
Az adventi vasárnapokon ingyenes kézműves foglalkozásokon lehet majd adventi koszorút készíteni a Rendezvényterem aulájában, de magyar iparművészek is kínálják majd saját portékáikat a De la Motte–Beer-palotában megrendezendő adventi vásáron december 12. és 14., valamint 19. és 21. között.
Kiemelt program a Sisi karácsonya című adventi sétasorozat, valamint a Legyen ünnep a Földön!- Retro teleink világa című szabadtéri kiállítás, amelyen
a XX. század második felének téli időszakkal, ünnepekkel kapcsolatos tárgyi kultúráját mutatják be
a Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum gyűjteményéből válogatott kultúrtörténeti rekvizítumok és ismeretterjesztő szövegek segítségével.
November 29-én Szebényi Dániel Újratervezés című lemezbemutatójára várják az érdeklődőket.
November 30-án a Sárik Péter Trió és Koszorus Krisztina közös produkciójának ad otthon a helyszín. December 7-én duplakoncertet ad a Budapest Bár, a Honeybeast pedig Összhang – nyitány című produkciójával lép fel december 13-án.
December 17-én Soltész Rezső és zenekara lesz a vendég
A koncerten a szerző legújabb dupla albumának szimfonikus hangszerelésű dalai, valamint olyan karácsonyi klasszikusok hangzanak majd el, mint a Csendes éj, vagy az ABBA-tól a Happy New Year. Az énekest a Szolnoki Szimfonikus Zenekar, ifj. Rátonyi Róbert zongoraművész és egy hagyományos beategyüttes kíséri, a koncert vendége Lukács Sándor színművész lesz.
Urbányi Zóra magyar-amerikai dalszerző-énekes Egy este, egy érzés, egy hang című, dupla koncertjével tér vissza a Várkert Bazár színpadára december 20-án, másnap pedig
a StEfrem Férfikar adventi és karácsonyi műsora lesz hallható Szirtes Edina Mókus vendégszereplésével.
Az Ivan & The Parazol december 27-én lép fel, másnap pedig a Modern Art Orchestra ünnepli fennállásának 20. évfordulóját egy gálakoncert keretében, amelynek vendége lesz mások mellett Harcsa Veronika és Törőcsik Franciska is.
Az előszilveszteri fellépő december 30-án idén is a Random Trip lesz, a szilvesztert pedig a Be Massive elektronikus partiján ünnepelheti a Várkert Bazár közönsége.
Az adventi időszak alatt a Halászó gyerekek teraszán ünnepi díszek és faszénen sült karácsonyi ételkülönlegességek, forró italok várják az arra sétálókat, a Dísz téri De la Motte–Beer-palotában megrendezendő adventi vásáron pedig a kortárs iparművészek nem csak portékáikkal, de különleges workshopokkal is várják az érdeklődőket a Rearticon Iparművészeti Egyesület közreműködésével.
Az adventi vasárnapokon ingyenes kézműves foglalkozásokon lehet adventi koszorút és apró ajándékokat, díszeket készíteni a Rendezvényterem aulájában.
December 14-én a Magyar Nemzeti Táncegyüttes előadásában a Téli tánc című darabot láthatja a közönség, amelyben elfeledett, letűnőben lévő magyar hagyományok és a jeles napok szokásai elevenednek meg, december 18-án pedig az Aposztróf irodalmi estet rendezik meg Fölötte álom-éneket dúdolnak címmel. Az est vendége lesz Gubik Petra színésznő-énekes, Mező Misi énekes és Kollár-Klemencz László zenész, író.
Kiemelt kép: illusztráció/Freepik