dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Rönk: Junkyard

Rönk - Junkyard

off off off off off
HATEköznapok
Előadó: Rönk
Album: HATEköznapok
Megjelenés: 2013
Hossz: 3:01
Szövegírók: Papp Zsigmond (Yiga)
Zeneszerzők: Papp Zsigmond (Yiga)
Kiadó: Keressük!
Stílus: Falusi Punk
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 3249 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Junkyard

Verse:
This is the place where we are brave
And also here we'll dig your grave
Car wrecks with nothing to do
Here is got noone to rule

Dead bodies in body bags
Disgusting smell and broken glass
Our fire will brake the sky
I am never scared to die

Chorus:
No dogs, no security guard
We're heading to the junkyard
Don't take money or a credit card
We're heading to the junkyard

Verse:
I have found some things to see
Fuck! So many? I can't believe
Beautiful place - there is no trend
Anarchy is our friend

Giant chimneis are so near
Death will come but we don't fear
Rusted steel and killing smoke
Please don’t take it as a joke

Chorus:
No dogs, no security guard
We are heading to the junkyard
Don't take money or a credit card
We are heading to the junkyard

Solo

Breakdown:
If your dream was really rude
This place is good for make it true
It looks like the burning Rome
That's not problem - we are home

Chorus:
No dogs, no security guard
We are heading to the junkyard
Don't take money or a credit card
We are heading to the junkyard

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A 5 Seconds of Summer visszatért és Budapesten is fellépnek

Az ausztrál szupersztár popcsapat, a 5 Seconds of Summer tagjai szólókalandjaik után most ismét egyesített erőkkel vág neki a koncertezésnek. 




A csapat a hamarosan érkező Everyone’s a Star! című lemezével tavasszal európai turnéra indul és Budapestre is visszatérnek új dalaikkal, április 24-én, az MVM Dome-ba.


Az előadóhoz kapcsolódó dalszövegek itt.


Az elmúlt évek során a 5 Seconds of Summer milliók szívét hódította meg, és számos rekordot döntött meg. 


A zenekar eddig több mint 17 milliárd globális lejátszást ért el, valamint három #1 albumot tudhat magáénak az amerikai Billboard 200-as listán.


Ezzel ők az eddigi legsikeresebb ausztrál előadók ezen a téren. Öt stúdióalbumukból mind az öt bekerült a Billboard 200-as lista első két helyezettje közé, míg olyan himnuszok, mint a She Looks So Perfect, a Youngblood és az Amnesia egy egész generáció meghatározó dalaivá váltak, világszerte rajongók millióival rezonálva.


A többszörös platinalemezes popcsapat legutóbb 2023-ban járt Budapesten, a turné befejezése után pedig a banda tagjai leginkább a szólóprojektjeire fókuszálták, ahol mindent ők írtak és énekeltek. 


A 5 Seconds of Summer november 14-én megjelenő hatodik albuma, az Everyone’s a Star! pontosan ezt foglalja magában és egyúttal jelent visszatérést a gyökereikhez. 


Az új lemezről már két számot ki is adtak


Az első az energikus pop-rock dal, a Not Ok, amely a tagok sötétebb oldalát mutatja meg, a második pedig a Boyband. A Boyband a több mint 10 éves fennállásuk alatt szerzett tapasztalataikat foglalja össze, néhol kissé ironikusan, ugyanakkor megírását Liam Payne tragikus halála is inspirálta. Már ezekből is sejthető, hogy az új album tele lesz váratlan csavarokkal és eddigi legizgalmasabb dobásuknak ígérkezik.


A lemez megjelenését követően pedig turnéra is indulnak


Így április 24-én mi is élőben hallhatjuk az Everyone’s a Star! című lemezük dalait az MVM Dome-ban.



A koncertre elsőként az új albumot előzetesen megrendelő rajongók vásárolhatnak belépőket, ők október 28-án, 10 órától szerezhetik be jegyeiket. A regisztrált Live Nation tagok október 30-án, 10 órától csatlakozhatnak az elővásárlási lehetőséghez, míg a teljes körű jegyértékesítés október 31-én, 10 órakor indul a www.livenation.hu és a www.funcode.hu oldalakon.

 

 

 

 Fotók: 5 Seconds of Summer/Live Nation Magyarország

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás