Előadó: | Fehér Szabolcs |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Fehér Szabolcs |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Ugyanaz a cél,mint volt régen
De csak álmot ígérjen
Aki ébredni mert,félt
Talán rájön,nagy a tét
S ha látja aki elhinni nem fél
Tenni kell csak a jóért
Talán egyszer sem áll ott
Míg az útján bárhol jár
Nem is rég, hogy az ég ezer villámot szórt
Nem is értettük úgy, hogy ez kiknek s mért szólt
Ez a hely ahol élsz, s mindig jóért remélsz
Pedig nincsen mit várj, hogyha nincs már szabály
Hazudj bátran ha jó, úgyse számít a szó
Ahol tisztesség nincs még, az az állnok,aki úr még
Pedig nincs másik hely, hiszen itt nőttünk fel
Volt pár év,ami szép volt, de az nem kell,mert jó volt
Hol az út? Ma is árnyék a múlt
Pedig volt még ezer álmunk,ezért indúlj,gyere hát
Lehet másnak csak játék,nekünk otthon a hazánk
S lesz még ezer álmunk, s lehet mást vár a világ
Fenn az égben aki lát! Azért hinnünk kell együtt,mire vágysz
Nézd,ez a hely mennyi szépséget rejt
S neked meg kell, hogy lásd, mikor ő számít rád
Mindig volt,aki félt, vagy kinek mindegy az egész
Hányan haltak meg rég, csak azért, hogy te élj
Ezért gondolkodj el,talán nem kell több jel
Voltunk már fényben, ma meg úszunk lenn a mélyben
De most ébredjünk fel, talán másért is kell
Aki gyermek majd lásson, s igaz emberré válljon
Ezért nem kell az az út, míg hazug, épp úgy,mint a múlt
Volt még ezer álmunk, ezért indúlj,gyere hát
Lehet másnak csak játék,nekünk otthon a hazánk
S lesz még ezer álmunk, s lehet mást vár a világ
Fenn az égben aki lát!
ezért hinnünk kell, eljött,mire vágysz
Ezer esztendőn át sok-sok baj míg ért
Ami sziklára épült mégis új reményt ígért
Hisz az élet bármi, legyen egy nap vagy száz
ezért harcolnunk kell, még a tisztesség kell
Legyen úgy ez az út, ezen indúljunk el
Mivel múló az éj
Miután majd vár a fény
A Velencei-tó partján várják az elektronikus zene rajongóit
A Velencei-tó Északi strandján 2025. július 24. és 26. között újra önálló fesztiválként tér vissza az elektronikus zenei szcéna egyik legmeghatározóbb eseménye, a B MY LAKE.
Fotó: B my Lake
Fellépő egy, korábbi B my Lake-en
Fotó: B my Lake
A fesztivál három zenei színpadán közel 70 DJ lép fel
Először mutatja be legendás show-ját Magyarországon TALE OF US tag MRAK, és többek között Ben Klock, Maceo Plex, Sam Paganini, Dubfire, Jan Blomqvist, Lilly Palmer, DJ Rush, Alignment, Fideles, Space 92, Azyr, Colyn b2b Innellea, Funk Tribu, Bad Doombox, a Collabs 3000 is színpadra lép.
A több nemzetközi elismerést is elnyert elektronikus butikfesztivált 2019 után újra önálló eseményként rendezik meg.
Jan Blomquist
Fotó: B my Lake
A Weekend Event Kft. és a DEADCODE PRODUCTION szervezésében megvalósuló B MY LAKE hű marad a gyökereihez: a progresszív elektronikus zene, valamint a techno legnagyobb nemzetközi neveit vonultatja fel, hogy a legmodernebb elektronikus zenei irányzatok találkozhassanak a vízparti pihenés élményével.
A feledhetetlen hangulatról több mint 70 hazai és nemzetközi DJ gondoskodik a techno, house, melodic techno és hard techno legjavával.
Fellépők
Olyan nevek lépnek színpadra, mint 8Kays, Adam Sellouk, Biia, Caiva, Chriss Ronson, Colbora, David Löhlein, Deer Jade, Denes Toth, Eynka, Frederic, Hannah Laing, Hoffmann, HOT X, James Cole, Joyhauser, Kasia, Kitti Kay, Marco Bailey, Marwan Dua, Mateo & Spirit, Metha, Mha Iri, Nastia B2B The Davent, Neux, Nusha, Perc, Philipp Straub, Sanfransiscobeat, Secret Factory, Sobek, Supergloss, Svetec, Yulia Niko, Abertur, Daniel Moritz, Dave Wincent, Deaf Jules, DJ Roka, DTNB., Justrice, Lerm, Lucien, Matu, Mirmur, Pat Duff, Polar, Poli, Raul Young, Shabaam, Sonic Rain, Souveq, Surprise, Third 2 Hift és Vatsanah. Az egyedülálló vizuális arculatért és a professzionális fénytechnikáért pedig a legendás német Liveframe Design csapata felel.
MRAK
Fotó: B my Lake
Újdonság a magyar fesztiválok történetében, hogy a divat önálló helyszínt kap
A FASHION BLOCK helyszínén pénteken és szombaton hat magyar divattervező kollekciója vonul fel a kifutón, de a divatmárkák pop-up shopokkal is készülnek. A kifejezetten a fesztiválra készülő, innovatív show műsorokon aktuális kollekcióját mutatja be az Aanro, itt lesz a GBA Style Z generációs divatmárkája, a kétszeres Fashion Awards Hungary díjas Kiss Márk, a Sandor Lakatos Atelier, a Lozar, valamint a divat nemzetközi világában is jól ismert Nubu.
A szabadtéri moziban többszörös díjnyertes filmeket vetítenek
A Szegény párák, A szomorúság háromszöge, az Anora és a Trainspotting is látható lesz.
A fesztivál egyéb progamjai
A fesztiválozókat napindító jóga, strandröplabda, SUP, SuperBike szimulátor, thai masszázs, Barber Shop, Burn Beach Bar, minőségi food truck kínálat – Gomolya Pizza, Meraki, Zing Burger, Zing Crunchy, New York Hot Dog, Poké Poké és a balatonvilágosi Lavender Étterem a VIP-ban – is várja. A tóparti kempingben a sátorhelyek és lakókocsihelyek mellett előre felállított sátrakkal, iglu boxokkal, glampinggel is készülnek.
A helyszín Budapesttől autóval fél óra alatt elérhető, a szervezők nagy kapacitású parkolót üzemeltetnek a fesztivál főbejáratánál. A közlekedést a fesztivál saját taxiszolgáltatója, valamint a vasútállomás és a helyszín között közlekedő fesztiválbuszok is segítik.
GROOVE. BEACH. LOVE. 2025. július 24. és 26. között Velencén az Északi Strandon.