Előadó: | Kováts Vera |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Made a wrong turn, once or twice
Dug my way out, blood and fire
Bad decisions, that's alright
Welcome to my silly life
Mistreated, misplaced, misunderstood
Miss, "no way it's all good", it didn't slow me down
Mistaken, always second guessing
Underestimated, look, I'm still around
Pretty, pretty please, don't you ever, ever feel
Like you're less than, less than perfect
Pretty, pretty please, if you ever, ever feel
Like you're nothing you are perfect to me
You're so mean when you talk
About yourself, you are wrong
Change the voices in your head
Make them like you instead
So complicated, look how big you'll make it
Filled with so much hatred, such a tired game
It's enough, I've done all I can think of
Chased down all my demons, see you do the same
Pretty, pretty please, don't you ever, ever feel
Like you're less than, less than perfect
Pretty, pretty please, don't you ever, ever feel
Like you're nothing, you're fuckin' perfect
The whole world stares while I swallow the fear
The only thing I should be drinking is an ice cold beer
So cool in lying and we tried, tried, tried
But we try too hard, it's a waste of my time
Done looking for the critics 'cause they're everywhere
They don't like my jeans, they don't get my hair
Estrange ourselves and we do it all the time
Why do we do that? Why do I do that? Why do I do that?
Yeah, you're perfect, you're perfect
Pretty, pretty please, don't you ever, ever feel
Like you're less than, less than perfect
Pretty, pretty please, don't you ever, ever feel
Like you're perfect, fuckin' perfect to me, yeah
You're perfect, you're perfect
Pretty, pretty please, don't you ever, ever feel
Like you're less than, fuckin' perfect to me
Itt követheted élőben
Osbourne utolsó útja Sztárok a temetésen, búcsúzó rajongók a Black Sabbath-padnál − így zajlik Ozzy Osbourne utolsó útja.
Birminghamben kísérik utolsó útjára a zenészlegendát, Ozzy Osbourne-t
A Black Sabbath énekesének holttestét szerda délután temetési menet kíséretében viszik a városközpontban található Broad Streeten keresztül.
A rajongók szerdán (július 30-án) Birminghamben vehetnek végső búcsút a heavy metal legenda Ozzy Osbourne-tól, amikor halottaskocsija áthalad a belvároson.
- A menet 13 órakor indult a Broad Streeten, és elhalad a Black Sabbath híd és -pad mellett, ahol a világ minden tájáról érkező rajongók ezrei hagytak üzeneteket és virágokat
- írja a BBC.
A város polgármestere, Zafar Iqbal úgy fogalmazott, tisztelettel adóznak „Birmingham egyik legnagyobb legendájának”, aki 76 éves korában, július 22-én halt meg – alig három héttel azután, hogy még fellépett a Black Sabbath búcsúkoncertjén.
A nyilvános tiszteletadás után zártkörű temetést tartanak
A város büszke a búcsúmenet megszervezésére, amelyet a zenész családja finanszírozott. Azóta olyan távoli helyekről is érkeztek emberek, mint Mexikó, az Egyesült Államok és Lengyelország, hogy gyarapítsák a virágok és üzenetek tengerét a Black Sabbath hídnál.
Ozzy Osbourne július 22-én 76 éves korában halt meg. A Black Sabbath zenekar frontembereként vált ismertté az 1970-es években, majd sikeres szólókarrierbe kezdett. Az énekes 2020-ban, egy interjúban számolt be arról, hogy Parkinson-kórral diagnosztizálták, így észak-amerikai turnéállomásait is lemondta arra hivatkozva, hogy Európába kell utaznia a kezelések és a gyógyulás érdekében.
Betegsége ellenére is gőzerővel dolgozott
Elton Johnnal, Post Malone-nal és Slashsel, a Guns N’ Roses gitárosával együtt adott ki lemezt. Exkluzív interjúkat és archív felvételeket felsorakoztató dokumentumfilmet is készítettek az életéről. Felfedve, hogyan vált a szegény sorban nevelkedő, börtönviselt Osbourne-ból rocksztár, aki mindig képes volt a megújulásra.