


| Előadó: | Bohemian Betyars |
|---|---|
| Album: | Megjöttek a fiúk |
| Megjelenés: | 2011 |
| Hossz: | 3:31 |
| Szövegírók: |
Palágyi Máté Tradícionális |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Ide verek-oda verek, itt vannak a pulóverek!
Bárálálám Bagaméri, ki a fagyit maga méri, lalajajalalalala!
Bárálálám Ez a kislány olyan szép, mint a három lábú szék, lalajajalalalala!
Megjöttek a fiúk, háde' a borsodi fiúk!
Demár!
Mikor ezt megláttam, a piát elzzártam, lelelelejelele.
Itt vannak a fiúk, háde' a borsodi fiúk!
Demár!
Mindegyik oly' gizda, lóvéja meg nyista...helejlelelejlele.
Kakas.
Diszkó!
Ez a legény olyan buja azt se tudja hova dugja!
Megkérdezte az anyjától: elől dugja avagy hátul?
Üsd meg kezed, üsd meg lábad, hozzál felest még egy párat!
Engem szeress ne anyádat, én csókolom meg a szádat!
Itt vannak a fiúk, de a borsodi fiúk!
Demár!
Mikor ezt megláttam, mindet megkívágtam, oléléléléjlélé.
Háde' elmentek a fiúk, de a borsodi fiúk!
Hurrá!
Mindenki elfáradt, a veséjük kiszáradt, oléjléléljlélé.
Ska!
Malac!
Egyszer háltam nálatok, leszakadt az ágyatok!
Úgy recsegett ropogott, a szalmája szotyogott!
Vettél nekem egy pulykát, egy fehéret egy barnát,
dugd fel babám a pulykát, miért nem vettél egyformát?!
Sárga rigó, darázsfészek, nem is ember ki nem részeg!
Iszom iszom amíg élek, amíg bennem szent a lélek!
Üsd meg kezed, üsd meg lábad, hozzál felest még egy párat!
Engem szeress ne anyádat, én csókolom meg a szádat!
Hejj! Hejj! Hejj! Hejj! Hejj! Hejj! Hejj! Hejj!



A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.
A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.
Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.
A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk
A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.
A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.
A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.
Megérkezett az első fellépők listája
A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.
Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még.
A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.
A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét.