


| Előadó: | KontrolAlter |
|---|---|
| Album: | Egyszer volt... |
| Megjelenés: | 2010 |
| Hossz: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Nemes Attila Huszár Ádám Ádám Reimond Gódor Bálint Szöllösi Péter |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

kopog a szemed, kopog a szád
kopog a szíved, kopog az anyád
beszeretne ő is jönni
lerakni a ruhád
kopog az ablak, kopognak a fák
kopog az élet és kopog a ruhád
kopog minden amit látsz
gyerünk vedd föl a ruhád
ref.
nem vagy bolond mégis fáj
szaladj el és nézd meg milyen kár
hogy nem velem kopogsz fenn a felhőn
a világ vége hidd el nagyon gyorsan eljön
kopog a rét, kopog a nyár
kopog a levegő, kopog a virág
szaladj ki szedd le minded hátha
nem kopognak már
kopog a fény, kopog láb
kopog a térd, és kopog a rák
te is nagyon bolond lettél
jaj ez milyen kár
ref.
bolond vagy mégsem fáj
fenn ülsz és hallod milyen kár
hogy velünk nem kopog senki fenn a felhőn
a világ vége hidd el nagyon gyorsan eljön
kopog minden te is látod
mért kell annyira utálnod
pedig én szeretlek
mindent lekopognék érted
mindent lekopognék érted...
ref.
bolond vagyok mert téged szeretlek
és a felhőről nézem milyen lett
a szív amit neked kopogtam
a fűbe és közbe néztem hogy csak aludtam



2026. szeptember 18. és 20. között ismét megtelik élettel Európa mértani közepe: Tállyán újra találkozik zene, bor, természet és közösség a Kerekdomb Fesztiválon, a feledhetetlen hangulatot pedig a legújabb nevek is garantálják.
Az ősznyitó, nyárbúcsú összművészeti borünnep évről évre bebizonyítja, hogy a fesztiválszezon nem ér véget augusztusban. A 2025-ös, minden eddiginél sikeresebb kiadás után a szervezők már 11. alkalommal fogják ötvözni az ősz színeit a fesztiválok hangulatával, mással összehasonlíthatatlan élményt teremtve ezzel.
Meghitt pillanatok és igazi fesztiválos mulatozás
A korábban bejelentett Parno Graszt és a Bohemian Betyars mellé most egy egész sor újabb fellépő csatlakozott, hogy felpezsdítsék a Tokaji borvidéket.
A valódi fesztiválkedvenc Blahalouisiana lebegős indie-pop világa és a Ferenczi György és a Rackajam páratlan, bluesból építkező zenéje is biztosan megmozgatja majd a közönséget.
A világzene szerelmeseit a Cimbaliband Trio virtuóz játéka és a Kale Lulugyi autentikus cigány folkja repíti majd el, míg a Shakar Trio különleges ritmusokkal és egyedi jazz hangzással érkezik a dűlők közé.
Aki az intimebb pillanatokat keresi, annak a Lázár Tesók világa, Szepesi Mátyás (Konyha) egyszálgitár műsora vagy Boggie: Amour Parisien című estjének francia sanzonjai nyújtanak felejthetetlen élményt. A költészet és zene határmezsgyéjén mozog Kollár-Klemencz László dalköltő estje, de a Myrtus és Bodor Áron: A csendesebb részem produkciója is garantálja a mélyebb lelki feltöltődést a borospincék hűvösében.
A fesztivál védjegyének számító dűlőtúrák, a kimaradhatatlan borútlevél és a családi programok mellett idén is irodalomi és a színházi programok teszik majd teljessé a hétvégi kikapcsolódást. Az ősz és a nyár legszebb pillanatainak egybefésülése idén sem maradhat el, így mindenki vésse be a naptárba: szeptember 18. és 20. között irány Tállya és a Kerekdomb Fesztivál.