


| Előadó: | Palej Niki |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Niki
Na hájcsi, na figyi
ha inged sajnos vedd fel
mert uncsi, a dumcsi
hogy nem értenek meg téged
mert mi a mentség arra
amit divatból csinálsz
hisz az ostobákon kacag a világ
most nézd meg a képet
két 1000 köbcentis mell
mert a push up nagy cimbi
ha lekerül a fele sincs meg
és mondd csak, hogy a derekad
tán' ennyire fáj?
több ezren vannak még sincs
köztük egy értelmes lány
refr
Hol vannak a fiúk meg a lányok
mindenhol páva meg barbi
itt lassan nincs esély ha nem
olvadsz be
de ha egyén maradsz többre nézik
ezt úgy hidd el
ő béna, mert szingi
és nem mindig mással alszik
te meg elvált holnap özvegy
még jó hogy van ennyi féle
de mond csak, hogy volt e olyan
aki tényleg érdekelt
a habi verebek nem játszanak azt gyorsan
felejtsd el
normális, az nem kell
csak gazdag veszi el az eszed
mert a shopping a lányeg
hogy az agyad mindig máshol tegyed
de mi lesz veled később ha már mindenki
utál?
hisz több ezren vagytok még sincs köztetek értelmes lány...
FLEX
Hóban bikiniben pózolás,
csücsörítő szájjal baglyozás,
szamuráj karddal hámozás,
fasztortát szét szopkodás,
mi jön még mi lesz az új trend,
a csajok a pasik a pasik
a csajok újfent
flegmahh gyémánt baba
csőnacis páwáwal,
trendi váltáska mennek a
plázába..
photoshop-pal szépítve szép a fész
a borsodirapkúra tettre kész
Rajok, Olaszok, meg a Pujáro Shávók,
a rommá baszott lelketekbe belepisálok,
na mi van lányok nem jön be a férfi?
csak az aki magát a tükörben órákat nézi?
ehhez az elbaszott trendhez mit szóltok,
elleptek minket a Steiner Kristófok,
rövid a séróm nem vaxos taraj,
bár mostanában tudom, hogy nem ez a raj,
a csajokon lóg a gatya a csajokon pászol,
össze is kevertem őket testvér már párszor,
a sínbohócokat sínhez kötözni,
a Góth geciket élve eltemetni,
Pontot tenni a mondat végére,
szamuraj tesók ne vágjatok át széltébe...
refr


Nyolc év után látható Magyarországon a legendás brit csapat.
2026. július 4-én a SopronFest színpadán tér vissza a magyar közönség elé a The Prodigy, az elektronikus zene történetének egyik legikonikusabb és legnagyobb hatású formációja.
A zenekar nyolc év után ad ismét koncertet Magyarországon a korábbi VOLT Fesztivál legendás helyszínén, a soproni Lővérekben, ahol az elmúlt évtizedekben többször is koncerteztek telt ház előtt. A kedvezményes jegyek december 16-tól karácsonyig kaphatók.
Az 1990-ben alakult The Prodigy az elektronikus zene radikális újítója
Liam Howlett produceri látásmódja és a tagok intenzív színpadi jelenléte a ’90-es évek és az ezredforduló fesztiválkultúrájának egyik megkerülhetetlen csapatává tették a zenekart.
Ikonikus számaik – köztük a Firestarter, a Voodoo People, a No Good, az Out of Space vagy a Smack My Bitch Up – generációk számára váltak slágerré.
A 2019-ben elhunyt Keith Flint tragédiája után a zenekar hosszabb szünetre vonult, miközben világszerte kérdés volt, hogy a Prodigy képes lesz-e folytatni egyik legmarkánsabb arca nélkül. A visszatérés azonban látványosan bizonyította, a Prodigyre nagyobb a kereslet, mint valaha, koncertjeik pedig továbbra is a fesztiválszezon legintenzívebb élményei közé tartoznak.
A zenekar 2025-ben headlinerként lépett fel olyan rangos nemzetközi eseményeken, mint a Glastonbury vagy a Coachella, a jövő áprilisra tervezett brit és ír arénaturnéjuk pedig minden idők leggyorsabban teltházat hozó koncertsorozata lett.
A SopronFest zárónapján tehát egy régóta várt világsztár banda tér vissza a magyar közönséghez.Korábban szinte hazajártak Magyarországra, hiszen sokáig nem telhetett el fesztiválszezon nélkülük, többször adtak telt házas koncertet a Szigeten, a Balaton Soundon és a VOLT Fesztiválon.
Sopron urbán-tematikájú fesztiválját, a SopronFestet negyedik alkalommal rendezik meg
Július első hetében a városban több tucatnyi helyszínen gasztronómiai programokkal, podcastekkel, kiállításokkal, irodalmi estekkel és koncertekkel várják a látogatókat.
A Lővérekben pedig három napon keresztül, 2026. július 2. és 4. között a The Prodigy mellett a hazai zenei élet legjobbjai koncerteznek, többek között Azahriah, a Bagossy Brothers Company, a Halott Pénz, Dzsúdló, Beton.Hofi, Pogány Induló, Manuel és a Parno Graszt is színpadra lép.