


| Előadó: | Hatóságilag Tilos |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Tapolczai Attila |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Punk |
| Címkék: | Keressük! |

Lemegyek a kocsmába, megiszok egy sört
A haverok is megittak már jó néhány kört
Mellettem ül egy lány, az arca szép piros
De a falon ott áll, hogy HATÓSÁGILAG TILOS!!!
Nem szabad énekelni, nem szabad snóblizni
De egyvalamit szabad: Nagyon Sokat Inni
A szép leány arca még mindig piros
De a falon ott áll, hogy HATÓSÁGILAG TILOS!!!
Erre inni kell! -mondom én s rohanok a pulthoz
De hirtelen egy ipse odavág a falhoz
Belenézek a szemébe, a tekintete gyilkos
A falra mutat, ahol ott áll, hogy HATÓSÁGILAG TILOS!!!
Kimegyünk a kocsmából, betérünk egy boltba
Hogy vegyünk egy-két kannás bort, beállunk a sorba
Átmegyünk az úttesten, pedig a lámpa még piros
S az oszlopon ott áll, hogy HATÓSÁGILAG TILOS!!!
Lemegyünk egy koncertre, már jól érezzük magunkat
A tánctér már csak minket vár, hogy pogozzunk nagyokat
De odajön egy csúnya bácsi, aki nagyon morcos
S a fülembe üvölti, hogy HATÓSÁGILAG TILOS!!!
Lassan itt a reggel, már mindenki elfáradt
A poharak aljáról már minden csepp kiszáradt
Végignézek a bandán, mindenki másnapos
Hosszú volt az éjszaka, és HATÓSÁGILAG TILOS!!!



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN