Előadó: | Bódi Csabi |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Mulatós-Pop |
Címkék: | Keressük! |
Lájlolájlolájlolájláájlolájlolájlolájlájlolájlolájlolájloláj weo. weo.
A buli csak miránk vár.
Felveszem a legszebbik ruhám.
Elmegyek érted. Bízd rám az éjszakát!
Beülünk a medzsómba, hogy oda érjünk gyorsan a buliba.
Felforrt a vérünk a zene ritmusán. weo. weo.
Refr.:
Gyere táncolj! Táncolj Mágdálíná.( úúúúú...)
Nem is vártam, nem is vártam ennél jobbra!
Gyere táncolj! Táncolj Mágdálíná!
Melléd bújva, átkarolva lázba hozlak!
lájlolájlolájloláj.lájlolájlolájlolájlájlolájlolájlolájloláj. weo weo.
Beülünk a bárpultba egy finom tüzes koktélt kortyolva.
A buli csak miránk vár.
Táncol a társaság.
Tombol a társaság, a dübörgö zene hallatán.
Mindenki te rád vár, gyere táncolj már! (weo, weo)
Refr.:
Gyere táncolj, táncolj Mágdálíná.
Nem is vágytam, nem is vágytam ennél jobbra!
Gyere táncolj,táncolj Mágdálíná!
Melléd bújva átkarolva lázba hozlak!
Szünet
Refr.:
Gyere táncolj, táncolj Mágdálíná. (úúúú)
Nem is vágytam, nem is vágytam ennél jobbra!
Gyere táncolj,táncolj Mágdálíná!
Melléd bújva átkarolva lázba hozlak!
Gyere táncolj, táncolj Mágdálíná.
Melléd bújva, átkarolva, lázba hozlak!
Gyere táncolj!
Mozart Planet címmel 50 kistelepülésen ad koncertet a Concerto Budapest idén év végéig
A koncerteken Wolfgang Amadeus Mozart művei mellett Haydn, Mendelssohn, Bach, Beethoven, Schubert, Vivaldi, Bartók és Kodály kamaraegyüttesekre komponált alkotásai szólalnak meg a Petőfi Kulturális Program keretében.
A koncertek helyszínei
A koncerteknek Kondoros, Ják, Konyár, Bicske, Karcag, Mélykút, Balassagyarmat, Udvari, Sitke, Törökszentmiklós, Kápolnásnyék, Nagyberény, Letenye, Villány, Apc, Pusztaszer, Kisléta, Epöl, Apostag, Tiszadorogma, Orgovány, Bag, Erdőtarcsa, Csokonyavisonta, Létavértes, Jászdózsa, Halimba, Zirc, Elek, Zákányfalu, Dunaalmás, Buzsák, Szabolcs, Szamosszeg, Kismaros, Ugod, Nova, Rátka, Újkígyós, Makó, Verpelét, Vonyarcvashegy, Mozsgó, Iregszemcse, Cegléd, Fertőszentmiklós, Bánréve, Dunavarsány, Zsámbék és Magyaregregy ad otthont.
A koncertsorozat célja
A magyar zenei örökséget és az egyetemes kultúra értékeit olyan helyszínekre eljuttatni, ahol az élő klasszikus zenei előadás ritka kincsnek számít.
- Az egyik legfontosabb misszióm a Concerto Budapest Mozart Planet sorozata, amelyben országszerte kamarakoncerteket adunk. A Petőfi Kulturális Program szervezésében idén ötven vidéki településre viszünk Mozart Planet programot oda, ahol ritkán van lehetőség élő klasszikus zenét hallani.
Hisszük, hogy a zene képes közösségeket formálni, identitást erősíteni és közös élményeken keresztül gazdagítani a mindennapokat.
A koncertekre a Liszt Intézetek meghívására nyolc ország fővárosában is sor kerül - fogalmazott Keller András, a Concerto Budapest főzeneigazgatója.
- Mozart zenéje mindenkit megérint, életörömöt sugároz és boldogságot ad, a "Mozart-bolygón" ebből a tiszta zenéből fakad az élet, és ha ezt akár csak egy órára is átélhetik az emberek, máris kicsit jobb hellyé válhat számukra a világ - tette hozzá a