


| Előadó: | Key.C. ft Bloom ft Kinetic $etter |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

(Verse 1:Bloom)
Sok embert ismerek vannak köztük jók és rosszak
Kik adnak nem vesznek hagynak nem tesznek.
Önző emberek hazudnak és csalnak,
Politikusok akik, gödörbe szarnak.
Még fiatal vagyok ezért nem dolgozom
De van hogy én is elgondolkodom.
Miért kell lopni?A kormánynak ez hobbi?
Fogd be a pofád vagy le akarsz szopni?
(ref:Key.C.)
Barátok kik mindig veled vannak
Nyomorúságban is egy új esélyt adnak.
Ha összeszúrnak vedd ki a szilánkot
És teljesítsd vele, a legvadabb álmod. (2x)
(Verse 2:Kinetic $etter)
Béke és nyugalom miért nem lehet egyszer
A béke tűrés lehetne a legújabb rendszer.
Mindjárt mennem kell mert felfordul a gyomrom
A szavak ereje bennetek van ezt elmondom.
Mindenkiben van valami különleges erő
Csak soha ne fuss el legyél vakmerő.
A két szemedben látom tiszta a szíved
Hát engedd ki a gondokat szárnyaljon végleg.
(Chorus)
Barátok kik mindig veled vannak
Nyomorúságban is egy új esélyt adnak.
Ha összeszúrnak vedd ki a szilánkot
És teljesítsd vele, a legvadabb álmod. (2x)



A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.
Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora.
A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja
A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál.
Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben.
A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.
A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre.
Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban
A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.
Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg
A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.
Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország