dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Omen: Tiltsák be már a szerelmet

Omen - Tiltsák be már a szerelmet

off off off off off
A hetedik nap
Előadó: Omen
Album: A hetedik nap
Megjelenés: 2006
Hossz: Keressük!
Szövegírók: Horváth Attila
Gubás Tibor
Zeneszerzők: Daczi Zsolt
Kiadó: HMR Music Kft. / Hammer Records
Stílus: Heavy Metál
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 4780 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Tiltsák be már a szerelmet

Akit látsz, egy torzult lélek.
Jó, ha rám figyelsz.
Mindenféle szerekkel élek.
Már ha élet ez.
Szívok mindent. Füstöt, mérget,
néha pálinkát.
De mit tegyek, ha szívok mindent,
amit itt mérnek ránk?

De ez semmiség.
Jön rosszabb még.

Szédülés van, kábulat, kóma.
A fél világ fele függő lett.
Nem szabad, hogy ne legyen ez téma.
Tiltsák be már a szerelmet!

Az elején még okozhat jót is,
bárki mondhatná,
de van belőle halálos dózis.
Miért nem írják rá?
Feketével, nagy betűkkel.
Méreg! Jól vigyázz!
Nyugalomra, józan észre,
a szívre és a pénzre gáz.

Semmi nem segít.
Nem jó ez így.

Szédülés van, kábulat, kóma.
A fél világ fele függő lett.
Nem szabad, hogy ne legyen ez téma.
Tiltsák be már a szerelmet!
Ha áldozat vagy, voltál, vagy lennél,
bűnös is vagy. Ezt értsd meg.
Sziklakézzel sújtson le a törvény.
Tiltsák be már a szerelmet!

Semmi nem segít.
Nem jó ez így.

Szédülés van, kábulat, kóma.
A fél világ fele függő lett.
Nem szabad, hogy ne legyen ez téma.
Tiltsák be már a szerelmet!
Ha áldozat vagy, voltál, vagy lennél,
bűnös is vagy. Ezt értsd meg.
Nincs a földön súlyosabb drog ennél.
Tiltsák be már a szerelmet!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

A Csík zenekar és a Bagossy Brothers Company is fellép Sóvidéken a térség turizmusának fellendítése érdekében

A parajdi térség kulturális életének erősítése is cél

Ötállomásos koncertsorozatot tartanak szeptemberben és októberben neves magyar és román zenekarok részvételével a székelyföldi Sóvidéken a térség turizmusának fellendítésére.

 

A szeptember 12-én kezdődő koncertsorozat célja


Új lendületet adni a parajdi bányakatasztrófa által sújtott térség turizmusának, erősíteni a helyi kulturális életet, és meghosszabbítani az idegenforgalmi idényt.

 

A koncertsorozat öt, különböző zenei stílust képviselő zenekart vonultat fel


Ezáltal minden korosztály számára tartogat élményeket. Szeptember 12-én a Csík zenekar fellépése nyitja a rendezvénysorozatot, majd szeptember 20-án az Intim Torna Illegál lép színpadra a parajdi Nemzetközi Töltöttkáposzta Fesztiválon.


Október 3-án a román zenei élet jeles képviselője, az elektronikus zenét és hiphopot román népzenei motívumokkal ötvöző Subcarpati mutatja be egyedi hangzásvilágát.


Október 11-én Pál István "Szalonna" és bandája muzsikál a szovátai Tökfesztiválon. A koncertsorozat október 17-én a Bagossy Brothers Company fellépésével zárul. A koncertek konkrét helyszíneiről később tájékoztatnak.

 

A rendezvények magyar állami támogatással valósulnak meg, helyi és megyei partnerek közreműködésével. 


A koncertsorozat kapcsolódik a Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás (Visit Harghita) által indított, Parajd községet élményturisztikai desztinációként népszerűsítő kezdeményezéshez.



Szeptember 12-én a Csík zenekar fellépése nyitja a

rendezvénysorozatot

Fotó: Csík zenekar/Vető Gábor


Folyamatosak az egyeztetések a vállalkozókkal és a lehetséges partnerekkel a turizmus fellendítése érdekében

 

A Hargita Közösségi Fejlesztési Társulás rendszeresen egyeztet a parajdi turisztikai vállalkozókkal és lehetséges partnerekkel annak érdekében, hogy a Sóvidék újra vonzó, hiteles és sokszínű úti célként jelenjen meg a belföldi és nemzetközi turisztikai térképen.

 

Július 25-29. között a brit A Rosie World utazó blogger látogatott el a régióba, míg július 28-31. között 25 romániai influenszer és újságíró vett részt sóvidéki utazáson. 


A látogatások célja az volt, hogy a résztvevők megismerjék a térséget, hogy utána hitelesen és sokoldalúan tudják bemutatni olvasóiknak, követőiknek.



Kiemelt kép: Bagossy Brothers Company

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás