


| Előadó: | Dj Yano |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Nem tudom miért is mentél töllem el. Ami elmúlt nemek ma is kel.
Tudom te is érzed azt, amit én. Tudom benned is él ott a remény.
És a közös emlék ránk talál.
Kérlek, hívjál.
Várj rám s eljövök én.
Várni kell, ha úgy érzed, van miért.
Várni kell, ha úgy érzed, van kiért.
Ha arcod könnyben ázik csendesen és már nem vígasztal senki sem akkor eljön, majd egy távoli fény végre megtudod, hogy ki voltam én, ha a régi álom rád talál.
Kérlek, hívjál
Várj rám s eljövök én.
Várni kell, ha úgy érzed, van miért.
Várni kell, ha úgy érzed, van kiért.
Ha úgy érzed, hogy rossz az a másik, hogyha újra élnél én velem várj egy kicsit, amíg nekem nem mondod, majd egy pár nap múlva elhiszed, maradj, addig maradj, addig maradj, magad aztán hívjál
Várj rám s eljövök én.
Várni kell, ha úgy érzed, van miért.
Várni kell, ha úgy érzed, van kiért.
Várni kell, ha úgy érzed, van miért.
Várni kell, ha úgy érzed, van kiért.



A lemez a legszebb bárzongorista hagyományokat bemutatva hív minőségi zenehallgatásra, az utóbbi száz év legnagyszerűbb dalaiból válogatva.
Képzeljük el, hogy leül a hangszerhez valaki, aki egyszemélyben kiváló klasszikus zenész, nagyszerűen improvizáló jazzista, minden stílusban otthonosan mozgó zeneszerző, és virtuóz előadó - ez jellemzi legjobban az albumot.
A valódi bárzongora élménybe és Pintér Péter új lemezébe most ingyenesen betekintést nyerhetnek az érdeklődők Budapest egyik legnívósabb helyén.
Aki élőben szeretné hallani a versenygyőztes produkciót, megteheti a bárzongorista verseny helyszínén, a Gerbeaud Kávéházban december 15-én, hétfőn 17:00-kor.
A lemez minden zenei szolgáltatónál elérhető.