


| Előadó: | Stereo 2.0 és Players |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Katona Péter Szarvas József Regena Attila Márton Gábor Imrik ádám |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Minden nap folyton keresem, kutatom,
Azt a partyt ahol, a legjobb csajokat kapom meg,
Ecc Pecc kimehetsz,
Ha jó vagy nálam bejöhetsz,
Az első talán te lehetsz,
Velem bármit megtehetsz,
Refrén:
Ma játszanunk kell, tudod hogy van,
Ha party akkor szól a Stereo pont,
Kicsit várj kicsi lány mielőtt elmennél.
Látom rám vársz, ezer bocs, hogy sokat késtem,
Feltartottak hátul, a barátnőddel voltam éppen,
Add a kezed gyere velem,
Hiszen ő is pont azt kérte,
Mutatunk majd olyat, minek happy and a vége, mert...
Refrén. 3x
Ma játszanunk kell, tudod hogy van,
Ha party akkor szól a Stereo pont,
Kicsit várj kicsi lány mielőtt elmennél.



Tricky az elmúlt évtizedek egyik leginkább innovatív és igen befolyásos művésze, a trip-hop műfaj egyik úttörője, aki sötét élményeit oltja muzsikájába. Tricky 2026-ban ismét visszatér a színpadra újonnan megalkotott show-jával, amelyet Budapestre is elhoz június 9-én, az A38 Hajóra.
Tricky, azaz Adrian Nicholas Matthews Thaws Bristolban született és nőtt fel. Nehéz gyerekkorából végül a zene jelentette a menekülést: először a Wild Bunch-ban kezdte,
ebből nőtt ki később a Massive Attack, melynek első lemezén Tricky is otthagyta kéznyomát.
A zenekarból hamarosan kivált és szólókarrierbe kezdett, 1995-ben kiadva debütáló albumát.
Tricky a kezdetektől a bristoli underground szcéna egyik meghatározó alakja volt, a trip-hop zenei műfaj egyik úttörője.
Dalait múltja miatt egyfajta sötét atmoszféra lengi be. Tricky mindeddig 14 nagylemezt jelentett meg, a legutóbbit 2020-ban Fall To Pieces címmel. Karrierje során olyan művészekkel alkotott együtt, mint Terry Hall, Björk, Gravediggaz, Alanis Morissette, Grace Jones és PJ Harvey.
Művészi tehetsége vitathatlan, maga David Bowie is a rajongói közé tartozott, aki Tricky egyedi látásmódját és félelem nélküli kreativitását dicsérte.
Jövő évi turnéjára repertoárjának merész újragondolását ígéri, az izgalmas utazásra pedig mi is vele tarthatunk június 9-én az A38 Hajón.