Előadó: | Juli Fabian & Zoohacker |
---|---|
Album: | Girly |
Megjelenés: | 2011 |
Hossz: | Keressük! |
Szövegírók: |
Fábián Juli Fábián Julianna Palasti Kovács Zoltán |
Palásti Kovács Zoltán (Zoohacker) |
|
Kiadó: | CLS Records |
Stílus: | Elektro-Pop |
Címkék: | Keressük! |
La la ley ley
La la ley
La la ley ley
La la ley
Verse 1.
I’m a puzzle to complete
All men are lying at my feet
I work hard to be so neith,
So tell me something really sweet.
My little doggy in my hands,
I sure have the hottest pants
I am telling my white lies
To keep around the coolest guys.
Can you get the point at last?
Loving me is such blast.
Can you get the way I am?
Learn that fast’ cause you’re my man.
Wanna make it to your heart,
Getting closer to your soul.
That would be so cool
’Cause baby, baby,
I’m your fool.
Refr.
I got reason
To feel it in my body
That I’m the lock and you are my key.
’Cause I am dreamin’
of floatin’ on the waves
of love that’s coming over me.
Verse 2.
I always find an alibi
to wear high heels while walking by
I can spend the day in a shopping mall
Brad Pitt posters on my wall.
Carbohydrate-enemies,
Buy me a bracelet, daddy, please!
Who will take me out to dance?
I’m dying for a wild romance.
Bridge
You gotta give it to me, baby,
You got to give it to my soul,
Just listen to me, baby,
Can you get the point at all?
Don’t count your kisses, baby,
don’t you talk to me at all.
I’ll try to drive you crazy,
You gotta teach me how to fall.
Tizennegyedik alkalommal szervezik meg a Wine&Violin Hegedű- és Vonókészítők Szalonját. Az esemény október 11-12-én lesz, a helyszín ezúttal is a Fonó Budai Zeneház.
A Szalonban hazai hegedű- és vonókészítő mesterek mutatkoznak be munkáikkal, az esti koncerteken pedig remekművek szólalnak meg.
A Szalon Faragó-Thököly Márton hegedűkészítő kezdeményezésére jött létre. A kiállított vonós hangszereket kézbe lehet venni, ki lehet próbálni; hegedűk titkai nyílnak meg a látogatók előtt, miközben hazai borászatok nedűit kóstolgathatják a látogatók.
A hangszerkiállítás látogatása mindkét napon ingyenes, akárcsak a vasárnapi teljes program, a koncertet is beleértve. Egyedül a szombat esti koncertre szükséges jegyet vásárolni.
A hangszerkészítő mesterek minden alkalommal az abban az évben elkészült legújabb hangszereikkel mutatkoznak be a kiállításon.
Idén tizenhat mester lesz jelen a 2024-2025-ös évad különleges hangszerkínálatával.
A Wine&Violin Hegedű- és Vonókészítők Szalonja első napján, október 11-én szombaton 15 órakor lesz a kapunyitás, majd 17 órakor a kiállítás-megnyitó és borkóstoló.
A tárlatot, amely 23 óráig látogatható, Tóth Endre zenetörténész nyitja meg, bemutatkozik a Sagmeister Borászat. 17 óra 30 perckor lesz a Hangzáspróba, vagyis a kiállított hangszerek és vonók bemutatása és megszólaltatása.
Az estét a Rácz Cello Quartet koncertje zárja.
Október 12-én vasárnap 12 órától 19 óráig látogatható a kiállítás. 14 órakor kezdődik a Luminare Vonóstrió koncertje a kiállított hangszereken és vonókon; a műsorban Weiner G-moll triója, Dohnányi Szerenádja és Kodály Intermezzója hallható.
Kiemelt kép: illusztráció/Freepik