


| Előadó: | Octovoice |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Kálmán Tamás |
|
Kálmán Tamás |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Nem kell bonbon,
hagyjon otthon
minden bókot,
Csókoljon meg most!
Nem kell bonbon, nem kell rózsa, nem kell több levél.
Nem kell más, csak lenne végre Férfi!
Hagyjon már a rímekkel, a vers itt nem segít,
Nem kell más, csak lenne végre Férfi!
Engedtessék meg, egy kissé megszédít kegyed,
Attól tartok, nem lesz, kérem jó így:
Még egy cinkos pillantás és elvesztem fejem
Attól tartok, nem lesz, kérem jó így!
Párdon, ha szabad, a kis kezét magcsókolgatom.
Párdon, ez a valami tévedés, elröppent a gond,
Ahh, oui...!
Párdon, ha szabad a délután, tán megvárhatom.
Párdon, ez a valami tévedés, elröppent a gond,
Ahh, oui, l'amoure...
Fülemüle szól, ha látom,
Kiderül az ég és ég a szív, hogy lángja elemészt.
Szemeiben ég a mámor,
Belehalok én, hogy végre, végre nyújtsa a kezét!
Elakad a szó és én itt
Elepedek, óh, hisz tudja jól,
Magát úgy szeretem,
Úgy szeretem...
Nem kell bonbon, nem kell rózsa!
Párdon, ha szabad a délután, tán megvárhatom.
Párdon, ez a valami tévedés, elröppent a gond,
Ahh, oui...
Párdon, ha szabad, a kis kezét magcsókolgatom.
Párdon, ez a valami tévedés, elröppent a gond,
Ahh, oui...!
Nem kell bonbon,
hagyjon otthon
minden bókot,
Csókoljon meg most!



Beton.Hofi négy, Pogány Induló három kategóriában győzött az idei Magyar Klipszemlén, amelynek díjátadóját csütörtökön tartották az Akvárium Klubban.
Az immár kilencedik alkalommal megszervezett eseményen a hazai videoklipeket, valamint a könnyűzenei és filmes szakmát ünnepelték.
Az idei fődíjat, azaz a legjobb klip kategóriáját megosztva nyerte meg Pogány Induló Egy/Kettő (rendező: Büki Balázs), illetve Co Lee A Dzsungel könyve (Székely Róbert) című dalára készült kisfilm. Beton.Hofi Be vagyok zárva című klipje a legjobb rendezés kategóriában győzött, ezt a kisfilmet Kelemen Barni rendezte.
Beton.Hofi Anubii$-szal közös dala, a Pont jó elhozta a legjobb AI video díját, Beton.Hofi Angyalok című dalára készült klip a legjobb styling/jelmez, a Pokol a legjobb mobilklip díjat kapta meg.
Pogány Induló Egy/Kettő-jét a fődíj mellett a legjobb operatőri munka elismerést is megkapta, a közönségdíj a Máklikőré lett a Hűtlen tangó című alkotásért.
Az ismert nevek mellett egyforma eséllyel indulnak a feltörekvő és alternatív előadók videói is
A legjobb mood díját Csalogány nyerte a Virágot Kamillnak klipjéért, a legjobb dance kategóriában Lenkke_ (Teló) és Raklap (Esőerdős élmények a kádban) közösen győzött, a legjobb ötletért a Röppenjünk című dal (Szlimmy, Doór feat. Co Lee) klipjét, a legjobb performanszért a Jazzbois-t (LAM Tones), a legjobb VFX-ért a Platon Karataevet (Három idő) díjazták.
A Magyar Klipszemlét, az ország videoklip fesztiválját először 2015-ben rendezték meg
Azóta több mint 6600 nevezett klipből csaknem 250 alkotást ismert el az évente változó összetételű szakmai zsűri. Idén minden eddiginél több, 150 klip került a versenyprogramba, 26 kategóriában összesen 54 nyertest hirdettek.
Kiemelt kép: Pogány Induló hivatalos