dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
AWS: Fekete részem

AWS - Fekete részem

off off off off off
Fekete Részem
Előadó: AWS
Album: Fekete Részem
Megjelenés: 2018
Hossz: 3:32
Szövegírók: Siklósi Örs
Zeneszerzők: Brucker Bence
Veress Áron
Kökényes Dániel
Schiszler Soma
Kiadó: Edge Records
Stílus: Modern Metal
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 3, összesen 13801 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Fekete részem

Minden ideám lopott mondat,
minden gondolatom rég
lejátszott film, ami megfeketít.
Bennem minden mástól eltanult,
valótlanra épített híd,
és a mélybe taszít.

Egy ingyenélő álomevő, egy
jövő nélkül ébredő ember lettem,
míg önmagam kerestem.
Akinek minden törekvése megfakult,
és önmaga ellen fordult minden tette,
ami megsebezte.

Te vagy a súly, ami húz,
ami elnyeli mindenem.
Te vagy a sors és a vég,
a fekete részem!

Én a térítés nélkül megehető, olcsó
alamizsnával megelégedtem, ha éheztem.
Ha tükröt adtok, eldobom, mert
nem akarom, hogy újra meg újra
a szemembe nézzen.
Tovább ne mérgezzen!

Te vagy a súly, ami húz,
ami elnyeli mindenem.
Te vagy a sors és a vég,
a fekete részem!

Takarodj innen, fekete részem!
Takarodj belőlem, fekete részem!
Takarodj innen, fekete részem!

Te vagy a súly, ami húz,
ami elnyeli mindenem.
Te vagy a sors és a vég,
a fekete részem!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Újraindul a zenés kaland: ismét látható a 80 nap alatt a Föld körül

A TRIP, a Gold Record és a Kult2 közös produkciója július 8-án és 10-én a MOM Kulturális Központ repertoárjában szerepel. A nagy sikerű Pesti Színházi előadás után Auda hercegnőt ezúttal Nagy Bogi alakítja.



 

Ki ne ismerné az örökzöld történetet? Phileas Fogg vérbeli angol úriember, aki precíz napirend szerint éli az életét. Fogadást köt arról, hogy 80 nap alatt körbeutazza a földet, mert a menetrend szerint ez lehetséges. A világ azonban nemcsak a menetrendre hány fittyet, hanem Mr. Fogg terveire is: kezdetét veszi egy őrült utazás vonaton, hajón, lóháton, elefánton, jégvitorláson és számtalan kalandon keresztül.



 

Verne Gyula regényéből Divinyi Réka írt szellemes színdarabot, melynek rendezője Magács László, a dalok zenéjét és szövegét Csorba Lóci jegyzi, a Lóci játszik pedig nemcsak kísérője, hanem aktív résztvevője is az előadásnak. A bemutató után kiadott lemezük tizenkét dalában megjelenik a zenekartól megszokott sokszínűség: a pop-funk és a karibi elemek érzelmes balladákkal vegyülve alkotnak egy igazán izgalmas egészet.


Videó itt.


Az előadás egyszerre koncert és színház, egy zenés forgatag állandóan változó karakterekkel, helyszínekkel, elefántból hajóvá formálódó kellékekkel, fordulatokkal teli cselekménnyel, melynek csúcspontjai az élő zenekari kísérettel megszólaló dalok.



 

Auda hercegnő karakterét a fiatal énekesnő, Nagy Bogi ölti magára, a további 121 szerepet Hirtling István, Karácsonyi Zoltán, Szántó Balázs, Fekete Patrícia, Illés Adrián, Kerek Dávid, Krasznai Vilmos, Liber Ágoston, Tóth Dominik és Túri Péter keltik életre. 



Fotók: Gold Record

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás