dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Junkies: Vigyél át!

Junkies - Vigyél át!

off off off off off
Káros az egészségre
Előadó: Junkies
Album: Káros az egészségre
Megjelenés: 1998
Hossz: 0:00
Szövegírók: Barbaró Attila
Szekeres András
Somogyi József
Zeneszerzők: Barbaró Attila
Szekeres András
Somogyi József
Biricz Tibor
Kiadó: Magneoton
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 2, összesen 9229 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Vigyél át!

Kerestelek, vártam rád
De valaki már rád talált
Hiszem még, hogy te vagy az angyal
Aki értem leszállt
Refr.:
Vigyél, vigyél, vigyél át
A falon túl egy más világ
Vigyél, vigyél, vigyél át
A falon túl már várnak ránk
Lehet, csak egy álomkép
Olyan édes, olyan szép
Felém lép, hozzám ér
Köddé válik, de visszatér
Hogyha hívom, nem felel
Gyere értem, vigyél el
Már érzem, hogy itt van a perc
Hogy indulni kell
Refr.:
Olyan régen várlak már
Ha valaki más rád talál
Ha valaki más utamba áll
Leszel-e az, aki mellém áll

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Moriones albumcímadó dala a szeretetről és az újjászületésről szól

A közkedvelt Gen Z előadó és szerző, Moriones felfedi újabb dalát, mely egyben negyedik stúdiólemezének címadója és a produkció idei leglátványosabb koncertjének fantázianeve is. 


Moriones-dalszövegek itt.


A futball-világban is ismert, spanyol eredetű szó, a „remontada” az újjászületést, a sorsfordító győzelmet jelenti; Moriones számára még többet, hisz egy igazán személyes történet inspirálta. És hogy mi volt ez az esemény? Az a szövegvideóval megtámogatott szerzemény lejátszásakor kiderül.

 

Július 9-én izgalmas új irányt tűzött ki az újhullámos sztár, Moriones „rum” című, nyári slágerével, és ismét megbizonyosodhattunk arról, hogy nem nyúlt mellé a zenész, a rajongók továbbra is nagy szeretettel fogadják őt. A friss track jelenleg is a YouTube toplistájának egyikében szerepel tavalyi nagydobásával, az „EZ AZ ÁRA”-val együtt.

 

Moriones nem húzza tovább az idegszálainkat, most egy jelentőségteljes zenét oszt meg. Ebben eggyé olvad a nyár felhőtlen hangulata és az éjjeli sötétben olykor felerősödő melankólia is.

 



„Igazából a „remontada” az eddigi dalaim közül az egyik legtöbb érzelmemet hordozza, amitől kicsit tartottam is, de szükségem volt kiadni magamból. Az életünk alapját a szeretetnek kell adnia, amiért valóban hálásak lehetünk – és ami képes újra meg újra felemelni és újjászületni bennünk. 


A mély pillanatokból kell erőt merítenünk. Néha ezek a pillanatok úgy kapcsolódnak össze, hogy egyszerre érezzük bennük a múltat, a jelent, sőt, még a jövőt is”


– mondta el Moriones, aki szerint az élet kvintesszenciája abban rejlik, hogy minél több érzelmet tapasztaljunk, akár negatívat is.



 

Ez az egész attitűd és hangulat leköveti az előadó budapesti nagykoncertjét, melynek az eddigi teltházas bulik után ismét az Akvárium Klub szolgál helyszínéül októberben.


Fotók: Moriones

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás