Előadó: | Aradszky László |
---|---|
Album: | Lady D. |
Megjelenés: | 1998 |
Hossz: | 3:05 |
Szövegírók: |
Aradszky László |
Kaszás Péter |
|
Kiadó: | Hungaroton - Gong |
Stílus: | táncdal |
Címkék: | Keressük! |
De jó, hogy néha látlak én,
mert mindig úgy futunk.
Sok régi dalt még jól fújunk,
és aztán búcsúzunk.
Mindennap találkozhatnánk
azért, hogy elmeséljünk mindent.
Ki volt, mi volt, mi lesz, mi bánt?
Kóborlunk emlékeinkben.
De jó, hogy néha látlak én,
mesélj és ülj le mellém!
Történt velünk már annyi szép,
és megmaradt emlékeinkben.
Mindennap találkozhatnánk
azért, hogy elmeséljünk mindent.
Ki volt, mi volt, mi lesz, mi bánt?
Kóborlunk emlékeinkben.
Mindennap találkozhatnánk
azért, hogy megbeszéljünk mindent.
Ki volt, mi volt, mi lesz, mi bánt?
(Találkozhatnánk!)
Kóborlunk emlékeinkben.
Miért ne találkozhatnánk
azért, hogy megbeszéljünk mindent?
Sok mindent megbocsájtanánk.
Kóborlunk emlékeinkben.
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.
Kormos Emília Panna elmondta, életében először jár a Szigeten. A fiatal hölgy, akit fotósok hada fogadott, a nagynénjével érkezett a fesztiválra.
A gimnazista lány beszámolt arról, hogy elsősorban a zárónap fő fellépője, Chappell Roan esti koncertje miatt jött a fesztiválra, és azért érkezett kora délután, hogy felfedezze a Szigetet.
Egy Sziget-örökbérletet, valamint egy ajándékcsomagot kapott a szervezőktől
Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatóját, Kormos Emília Pannát köszönti Kádár Tamás, a Sziget Zrt. cégvezetője a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás
Az idén immár 31. alkalommal megszervezett Sziget fesztivál tízmilliomodik látogatója szintén egy magyar hölgy volt 2023-ban.
A Szigeten hétfőn az amerikai Chappell Roan előtt a Portugal the Man és a Last Dinner Party is fellépett a nagyszínpadon.
Borítókép: Budapest, 2025. augusztus 11. A fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, Kormos Emília Panna a 31. Sziget fesztiválon a Hajógyári-szigeten 2025. augusztus 11-én. MTI/Vasvári Tamás