


| Előadó: | Triek - Gondolok Rád |
|---|---|
| Album: | Ars Poetica |
| Megjelenés: | 2011 |
| Hossz: | 3:04 |
| Szövegírók: |
Triek |
|
Triek |
|
| Kiadó: | szerzői kiadás |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Érzem az illatod,látom az arcod, most fogom a
két kezed. Ég bennem az est mámora, zöldre fest
mindent s ha kérdezel csak a szavakat keresem,
a betűkben elesem, de rájövök lassan, hogy most
jó a csend. Nincs helye sem a mondatnak, miért is
szólnék? A legfényesebb, mondd meg, miért
csiszolnék még?
Gondolok rád - most is, én gondolok rád - ó most
is. Én gondoltam rád ezelőtt is. Én gondolok rád.
Én nem keresem a mást, nekem nem kell más,
amíg te fogod a két kezem. Nappalok bújnak elő,
csak, hogy lássam napfényben a szép szemed.
Majd az éj leple alatt bele úszunk a kéj tengerébe
féktelen, egyre mélyebbre csak, arra mindig
szebb, ott hálnak a tündérek részegen. Csak a
szavakat keresed a betűkben elesel ne mondj
semmit, érzem, nem szólok én sem. Hidd,
mit mondok édes: veled még mindig oly' szép,
mint régen!



Beton.Hofi négy, Pogány Induló három kategóriában győzött az idei Magyar Klipszemlén, amelynek díjátadóját csütörtökön tartották az Akvárium Klubban.
Az immár kilencedik alkalommal megszervezett eseményen a hazai videoklipeket, valamint a könnyűzenei és filmes szakmát ünnepelték.
Az idei fődíjat, azaz a legjobb klip kategóriáját megosztva nyerte meg Pogány Induló Egy/Kettő (rendező: Büki Balázs), illetve Co Lee A Dzsungel könyve (Székely Róbert) című dalára készült kisfilm. Beton.Hofi Be vagyok zárva című klipje a legjobb rendezés kategóriában győzött, ezt a kisfilmet Kelemen Barni rendezte.
Beton.Hofi Anubii$-szal közös dala, a Pont jó elhozta a legjobb AI video díját, Beton.Hofi Angyalok című dalára készült klip a legjobb styling/jelmez, a Pokol a legjobb mobilklip díjat kapta meg.
Pogány Induló Egy/Kettő-jét a fődíj mellett a legjobb operatőri munka elismerést is megkapta, a közönségdíj a Máklikőré lett a Hűtlen tangó című alkotásért.
Az ismert nevek mellett egyforma eséllyel indulnak a feltörekvő és alternatív előadók videói is
A legjobb mood díját Csalogány nyerte a Virágot Kamillnak klipjéért, a legjobb dance kategóriában Lenkke_ (Teló) és Raklap (Esőerdős élmények a kádban) közösen győzött, a legjobb ötletért a Röppenjünk című dal (Szlimmy, Doór feat. Co Lee) klipjét, a legjobb performanszért a Jazzbois-t (LAM Tones), a legjobb VFX-ért a Platon Karataevet (Három idő) díjazták.
A Magyar Klipszemlét, az ország videoklip fesztiválját először 2015-ben rendezték meg
Azóta több mint 6600 nevezett klipből csaknem 250 alkotást ismert el az évente változó összetételű szakmai zsűri. Idén minden eddiginél több, 150 klip került a versenyprogramba, 26 kategóriában összesen 54 nyertest hirdettek.
Kiemelt kép: Pogány Induló hivatalos