


| Előadó: | Sipos F. Tamás |
|---|---|
| Album: | Nincs baj, baby! |
| Megjelenés: | 1994 |
| Hossz: | 3:36 |
| Szövegírók: |
Sipos F. Tamás Marosi Tamás Z Sipos Tamás F |
|
Marosi Z.Tamás (Pierrot) |
|
| Kiadó: | EMI Music |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Szembe jön velem a sorsom, azt hiszem
Még ismeretlen volt nekem, ó, ez a fajta érzelem!
Nem volt még ilyen, ilyen intenzív jelem,
Mikor a szívem dobbanásával saját magam
Figyelmeztetem:
Vigyázat, talán csapda! Veszélyben a szabadság!
De ha jól vagyok informálva, mindenki ilyen édes rabláncra vár
Áruld el nekem, ha Tőled kérdezem,
Ugye igazam van, hogyha azt hiszem, ez a kis dolog a szerelem!
Eltűnődöm, mennyit vártam rád,
Hosszú évek, több, mint gondolnád
Eltűnődöm, mennyit álmodoztam én,
S mi eddig álom volt, most mind enyém!
Ha nem vagy itt velem, hidegek az éjszakák,
Álmatlanul, rémeket látva várok rád
Hát áruld el nekem, ha Tőled kérdezem,
Ugye igazam van, hogyha azt hiszem, ez a kis dolog a szerelem!
Eltűnődöm, mennyit vártam rád,
Hosszú évek, több, mint gondolnád
Eltűnődöm, mennyit álmodoztam én,
S mi eddig álom volt, most mind enyém!



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN