


| Előadó: | Cserháti Zsuzsa |
|---|---|
| Album: | Koncert |
| Megjelenés: | 2004 |
| Hossz: | 2:04 |
| Szövegírók: |
Miklós Tibor John Lennon Paul McCartney |
|
John Lennon Paul McCartney |
|
| Kiadó: | Hungaroton |
| Stílus: | pop reggae |
| Címkék: | feldolgozás [+] |

(Beszélve:)
Túl zajos ez a világ
Bezzeg ötven éve fürgébb volt a láb
És a fül is jobban türte még a vad zenét
_______________________________
A jó apám hajdanán vagány srác volt
Néha reggelig táncolt
Neki szól ez a dal
Óh, apukám, bárhogy szalad az élet
Bárhogy múlnak az évek
Ne is figyelj te rám
Táncba hív a zene, úgy, mint akkor ott
Oly rég volt már egy víg napod
Félre most veled gond
Óh, apukám, legyél kicsikét diétes
S tudom erről erről lesz híres
Majd az én apukám
(instrumentális rész)
Táncba hív a zene, úgy, mint akkor ott
Oly rég volt már egy víg napod
Félre most veled gond
Óh, apukám, bárhogy szalad az élet
Bárhogy múlnak az évek
Te csak fütyülj majd rá



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN