


| Előadó: | Ektomorf |
|---|---|
| Album: | Instinct |
| Megjelenés: | 2005 |
| Hossz: | 3:51 |
| Szövegírók: |
Farkas Zoltán |
|
Farkas Zoltán |
|
| Kiadó: | Nuclear Blast |
| Stílus: | Thrash Metal, Hardcore |
| Címkék: | Keressük! |

Don't fuck with me
I'm sick of all your shit
You make me mad and it is all your fault
You say you are my friend
And now you leave me in shit
What the fuck you thing
Who the fuck are you
I bring the pain
I make you bleed
I destroy it all
I break you down
You talk shit about me
You talk behind my back
Here I am, tell me face to face
Why don't you go away
Never come back again
I'm sick of you
I hate you
I bring the pain
I make you bleed
I destroy it all
I break you down
Not anymore you can lie to me
My eyes are open I can see
My anger is rising I am full of hate
This felling is too much I can't take
I break you
You cut my vains with all your lies
My respect for you it dies
You motherfucker you are not a man
I spit in your eyes when I see you again
I break you



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN