dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Ektomorf: Blood In Blood

Ektomorf - Blood In Blood

off off off off off
I Scream Up To The Sky / Felüvöltök az égbe
Előadó: Ektomorf
Album: I Scream Up To The Sky / Felüvöltök az égbe
Megjelenés: 2002
Hossz: Keressük!
Szövegírók: Farkas Zoltán
Zeneszerzők: Farkas Zoltán
Kiadó: Silverdust Records
Stílus: Thrash Metal, Hardcore
Címkék: feldolgozás [+]
Megtekintve: Ma 1, összesen 3583 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Blood In Blood

look at my eyes, look at my skin
in which I was born, in which I'm livin'
look at my soul, look at my blood
they make me survive 'cause life is hard

Rise!
Blood in blood

look at me, look at yourself
the shame of every nation os
the world's segregation
I look at the sky, I look at myself
My father's and my mother's blood
United in me!

Never deny yourself
My mind is my mind, only mine,
my soul is my soul, only mine,
no enemy could take it, 'cause it's mine!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Múzeumok éjszakája - Kiállításokkal, árnyjátékkal és kreatív foglalkozásokkal várják a látogatókat a Budapest Galériában

Izgalmas kiállításokkal, kreatív foglalkozásokkal, zenés árnyjátékkal és hangulatos kerthelyiséggel várják a látogatókat a BTM Budapest Galériában a Múzeumok éjszakáján.

 

A fény, árnyék és kreativitás kerül a középpontba június 21-én a Budapest Galéria programjain, ahol a tárlatvezetések, művészeti workshopok és közösségi alkotómunka mellett élőzenével, könyv- és növény-örökbefogadással is készülnek.

 

A programok között a galériába érkező látogatók 17 órától egy árnyjátékot adhatnak elő


Az előadás előkészületeként 16 órától mindenki részt vehet a jelmezek, kellékek, kalapok, lámpások és bábok készítésében, amelyeket az előadás után haza lehet vinni. A történet díszletét és hátterét is a résztvevők alakítják úgy, hogy színes fóliákból, pauszból és cérnaszálakból kivetíthető diakollázst készítenek művészetpedagógusok segítségével.

 

A Múzeumok éjszakáján a Budapest Galéria újra megnyitja a közönség előtt hosszú évek óta nem látogatható, föld alatti kiállítóterét is, ahol különleges zenés árnyjátékkal és fotogram workshoppal várják a látogatókat.

 

A Varga Imre gyűjteményben Hova lett a Radnóti szobor feje? címmel kreatív workshopot és tárlatvezetést tartanak.


Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás