


| Előadó: | MAnökkenProlEtarZ |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: | Keressük a szövegírót! |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Kiveszem a masnit a festett hajamból
Kilopom a kulcsot a hátsó ajtóból
Kifestem a szemem, kinézek lassan
Vár már rám egy férfi, járó motorral
Vele fogom szelni eztán a kenyeret
Együtt raboljuk majd ki a bankot
Vele fog elszakadni az ATM-et
húzó kötél az utca sarkon
Vele fogok raftingolni a Rábán és
Csúzdázni a vízparton
Együtt megyünk szolizni majd, ha csőcsere van
És együtt ülünk a gangon.
A kegyetlen lányok a kegyes ég alatt
Csak ne történjen semmi baj, amíg elszalad
Néznek át az úton mint kóbor macskákra
Egy picikét kócos, egy picikét árva
Idegenek fogják eztán a kezüket
És egy borostás férfival alszanak
Reggel érezni rajtuk az arcszeszüket
És szokatlan érzés ha baj van
Újpesten a járdán vagy egy taxi hátsó
ülésén megtörténhet,
Hogy nem csörög egyből utána a telefon,
mert megoldják, egyedül élnek.
Hogyha felfut a szem a harisnyán
Egyből kidobják a kukába,
Spórolt pénzükből majd parfümöt vesznek
És nem virágot anyák napjára
Sorban állnak ők is a postán
És megőrzik a szelvényeket
Hogyha nincsen pasi a háznál,
Összeszerelik a szekrényeket.



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN