Előadó: | Szandi |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Fenyő Miklós |
Fenyő Miklós |
|
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Rock & Roll |
Címkék: | Keressük! |
Volt előttem, lesz utánam más bolond.
Hogy sorba álltam a csókodért, csak gondolod.
Tizenhat nyár mögöttem már,
S rájöttem, egy szív egy éjszakáért túl nagy ár!
Refrén:
I love you baby. Talán még így van.
Talán a számot egyszer-kétszer sírva hívtam.
I love you baby. Na és ha így volt
Elég volt, kösz, egy csókkal jössz, s tiéd a rúzsfolt.
Volt utánad csöppnyi bánat, légy nyugodt.
Egy könnyű könnycsepp, egy olyan kis eldugott.
De nincs nagy vész, a szív el nem vész.
Épp csak az történt, hogy megtörtént és kész!
Refrén:
I love you baby. Talán még így van.
Talán még megvan pár levél, mit hozzád írtam.
I love you baby. Na és, ha így volt
Elég volt, kösz, egy csókkal jössz, s tiéd a rúzsfolt.
Lelépni tudni kell,
Ha fellépsz, és nincs siker.
Maradjon köztünk,
Ez most rosszul sült el.
I love you baby.
(hangszeres szóló)
A csók elszáll, a sírás az még megmarad.
De semmi dráma, csak egy kis nyári színdarab.
Nem voltál olyan nagy szám,
Csak épp egy szívügyemben szerepet játszottál.
Refrén: (2x)
I love you baby. Talán még így van
Ki tudja, mi volt benned, amit én úgy bírtam.
I love you baby. Na és, ha így volt.
Elég volt, kösz, egy csókkal jössz, s tiéd a rúzsfolt.
Baby, I love you
A Campus Fesztivál nevében hordozza az egyetemi jelenlétet, így természetes, hogy a Debreceni Egyetem campusai, karai, különböző szervezeti egységei ezúttal is jelen vannak Magyarország egyik legnagyobb könnyűzenei és kulturális rendezvényén.
2007-ben Debrecen adott otthont az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozójának (EFOTT), amelyet minden évben más-más városban rendeznek meg. Akkor született meg a gondolat, hogy Debrecenben a "vándorfesztivál" helyett szeretnének állandó nyári találkozót szervezni a hallgatóknak, s a várossal összefogva ebből az ötletből született meg 2018-ban a Campus Fesztivál, egyetemi háttérrel.
Az idén új helyszínként a sportdiagnosztikai, életmód- és terápiás központ (SET központ) is bekapcsolódik az egyetemi programkavalkádba, ahol szűrésekkel, tanácsadásokkal várják a fesztiválozókat.
A SET-ben a fesztiválozók maguk keverhetnek ki személyre szabott krémeket, megismerkedhetnek a legfontosabb önvizsgálati technikákkal, ultrahangos vizsgálaton megnézhetik érhálózatukat, ízületüket, de megismerhetik az idegentest eltávolítására szolgáló manővereket, elsajátíthatják az újraélesztési technikákat és a félautomata defibrillátor használatát.
A Nagyerdei Stadion szomszédságában 12 faházat állítottak fel, ahol a karok és a különböző szervezeti egységek mutatkoznak be látványos szórakoztató programokkal.
Az Egyetem tér elnevezésű helyszínen mindennap 16 órától látványos szórakoztató programokat kínálnak a fesztiválozóknak
A faházaknál pincér robot is szolgálatba áll, a jelentkezők próbára tehetik ügyességüket a "csavarbehúzó doboznál", kipróbálhatják az irodalmi Tindert, híres szerzők fotóit párosíthatják össze profilleírásukkal, az irodalmi RAPertoár elnevezésű játékban pedig jól ismert zenék dalszövegeiben kereshetnek versekre való utalásokat.
Fotók: Campus Fesztivál