Előadó: | Hip Hop Boyz |
---|---|
Album: | V. |
Megjelenés: | 1997 |
Hossz: | 3:47 |
Szövegírók: |
Egry Levente |
Egry Levente |
|
Kiadó: | EMI Quint |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Refrén:
Elhangzott egy szó és nincs több
vívódás
Elmondtam, hogy jó és nem kell senki más
Összejöttünk végre újra kék az ég
Attól tartok egy nap, pár óra nekem nem elég
Verse:
Régi eset újra fellángol
Régi szerep volt, mégis leláncol
Első pillantásra éreztem
Mindent megtennék, amit megtettem
Bridge:
A suli udvarán
Bárcsak felfigyelne rám
Vártam midnen délután
Úgy éreztem nem figyel
Hogy is hívjam fel
Megkérdeztem mikor jönne el
Verse:
Első randi, nem volt folytatás
Első érintés, nem volt más
Szenvedtem és mégsem hívtam fel
Azt hittem, hogy erre majd felfigyel
Rap:
Kezdetben még észre sem vett
Kolbászoltam fel-alá de nem figyelt meg
Hiába volt leírva egy levélben
Hiába, akkor is elküldött a fenébe
De nem adtam fel egykönnyen a helyzetem
Mivel már beszélgetőviszony volt és felvetettem
"Az eszemet már egész jól ismered
Miért ne mutathatnám meg a
lepkegyűjteményemet."
Idén is két napon át tart a Road Movie Live, a Szent István Nap rendezvénysorozat könnyűzenei programja. Augusztus 19-20-án a Műegyetem rakparton hat előadó ad ingyenes koncertet, köztük Ajsa Luna, az Irie Maffia, a Hooligans és a Road.
A program a Road Movie kezdeményezésre épül
Ennek keretében a legnépszerűbb hazai zenekarok és előadók mesélték el kötődésüket Magyarországhoz és a határon túli területekhez, régiókhoz, utcákhoz, terekhez, városokhoz. Sokan megzenésítették személyes történetüket, és az akkor született számok ma is a koncertprogramjaik részét képezik.
Színpadon a Queen-életmű
Augusztus 19-én a programot a Don't Stop the Queen tribute zenekar indítja, amely a Queen életművét viszi színpadra, vegyesen válogatva slágerekből és közkedvelt, de a rádiókban ritkábban játszott számokból.
Hooligans és Irie Maffia koncert is lesz
Őket az elmúlt harminc évben számos slágerrel jelentkező Hooligans követi, majd az este zárásaként az idén húsz éve aktív, tizenegy tagú, zenei sokszínűségéről ismert Irie Maffia lép fel, amely magyar, angol, és gyakran a két nyelvet ötvöző számaival műfajok széles skáláját járja be.
Az augusztus 20-i tűzijáték előtt a fiatal énekes-dalszerző, Ajsa Luna ad műsort, majd az újpesti rapper, Curtis lép színpadra. Az est fő fellépője az ugyancsak nagymúltú rockzenekar, a Road lesz.
Kiemelt kép: Hooligans Facebook