


| Előadó: | Kertész Erika és az E.K.Avenue |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Kertész Erika |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

I know I caused you so many sleepless nights
You were thinking all the time how you could change my mind
I was freezing cold just like a piece of ice
And I saw the desperation in your eyes
I wish I could have loved you
I wish I could have felt the same inside
But my heart belonged to somebody else
And you knew I was fighting with doubts
So thank you for the time you spent with me
Everything you've done to make it work, to make me see
The one thing that I already knew
It's so hard to find someone like you
Heaven sent you to me from above
To help me to survive, to protect me from the harm
You offered me your love on a golden plate
But I had to refuse it, it was just too late
I wish I could have loved you
I wish I could have felt the same inside
But my heart belonged to somebody else
And you knew I was fighting with doubts
So thank you for the time you spent with me
Everything you've done to make it work, to make me see
The one thing that I already knew
It's so hard to find someone like you



A fesztiválozók által beküldött, félresikerült randik sztorijait kommentálja az ismert műsorvezető, Schumacher Vanda, valamint Ács Fruzsina humorista a közelgő Valentin-nap alkalmából.
A Coca-Cola SZIN social felületein megjelenő videókkal a mindennapi gesztusok és a valós együttlét fontosságát hangsúlyozza a nyárzáró fesztivál. Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés.
Ha valakit szeretsz, egész évben lehet szeretni, ha pedig egyedül vagy, akkor sem kell magányosnak érezni magad – hirdeti a Szegedi Ifjúsági Napok a Valentin-nap alkalmából megjelent videóiban.
„A SZIN egész évben a valódi találkozásokat és a szabadságot ünnepli. Nincs elvárás és nincs megfelelés, így Valentin-napon is elengedi a kliséket” – meséli Schumacher Vanda, a SZIN háziasszonya. „A nyárzáró fesztivál üzenete ugyanaz februárban is: legyünk együtt úgy, ahogy jól esik. Beszélgessünk, nevessünk, bulizzunk, találkozzunk. Offline” – tette hozzá.
A kampányt anti-Valentin videók vezetik fel, amelyek megmutatják: néha a legjobb Valentin-napi program csak annyi, hogy őszintén mesélünk, nevetünk a történeteinken, magunkon és a saját esendőségünkön.
Nincs kötelező romantika, nincs megfelelés. Ha épp nincs szerelem, attól még vannak vicces sztorik, barátságok és hosszú beszélgetések barátnőkkel, barátokkal, ismerősökkel vagy akár idegenekkel.
Vanda éppen érkezik egy bárba, ahol már Fruzsi ott van. Összebarátkoznak, ezután elkezdenek beszélgetni és indul a görbe este.
1. rész:
2. rész:
A további videók kétnaponta érkeznek majd a Coca-Cola SZIN TikTok csatornájára.
Fotók: SZIN