Előadó: | Curtis |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Schrank Doma Majoros Péter Széki Attila |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Rap |
Címkék: | Keressük! |
Annyira bom-bomba vagy Baby,
Annyira szép a tested ahogy kéri!
Lehet, hogy belehalok én még ma éjjel,
Vagy csak a ruhádat szaggatom széjjel!
Annyira látom, hogy koszos a véred,
Tudod, hogy ezért rajongok érted !
Annyira bom-bomba vagy babám,
Annyira bom-bomba vagy cicám.
Buta szöveg itt-ott, jönnek a gyíkok
Nem kell nagy megfejtés vagy irodalmi hip-hop
Egészen másról kell szóljon ez az este
Pénz a zsebbe Segg a Seggre
Megvesszük egész whisky készletet,
Aztán hajnalra attól nagyon kész leszek.
Utána két napig megy tőle a buli
shuby-duby yumi yumi Nyami.
Az ordasok állnak a parkett mellet
Én meg legeltetem a szemem, hogy melyiknek kellek?
Ennek, meg ennek, hű de jó vagy, miko` mentek
De az biztos, hogy amíg én pénzt csinálok rapbe
Addig minden este ingyen van a csajok teste
És, hogy nesze hajnalban privát buli
Az nem rajtunk múlik, Curtis jössz? Az tuti !
Annyira bom-bomba vagy Baby,
Annyira szép a tested ahogy kéri!
Lehet, hogy belehalok én még ma éjjel,
Vagy csak a ruhádat szaggatom széjjel!
Annyira látom, hogy koszos a véred,
Tudod, hogy ezért rajongok érted !
Annyira bom-bomba vagy babám,
Annyira bom-bomba vagy cicám.
Csak a nők, csak a pénz ez az luxus érted
Mindenből a legjobbat kértem
Az inget már magamról letéptem
Ha ilyen az este nem ismerem a féket
Gyere láncolj meg úgyis én urallak
Amíg a nap nincs fent addig akarlak
Tudom nem zavarlak ketté csavarlak, haraplak
Csak úgy birtokollak
Ez a paradicsom a kígyó körbefont
Az almádból kérek szóval ott a pont
Szerelmet dobhatod az ágyban oktatod,
Reggel egyedül ébredsz fejed foghatod
Úgyhogy mássz még rám, mienk az éjszaka
Vágyak illata, úgysem mész haza
Testünk begyulladt, de ezt szeretem én
Mikor együtt úszhatunk az ég tetején
Annyira bom-bomba vagy Baby,
Annyira szép a tested ahogy kéri!
Lehet, hogy belehalok én még ma éjjel,
Vagy csak a ruhádat szaggatom széjjel!
Annyira látom, hogy koszos a véred,
Tudod, hogy ezért rajongok érted !
Annyira bom-bomba vagy babám,
Annyira bom-bomba vagy cicám.
Én már elmúltam 30 nekem másról szól az élet
Nyuszikám ezt úgysem érted, a lényeg:
Hogy feszes popsi és rendbe van az úszó
Csak 18 nyár van mögötted ez a kulcsszó
Csodás a body csodás a pofi,
Remek a style jó a mozi
Há mé ne hívhatnálak át mondjuk hetente kétszer
Vagy négyszer szerencsém van neked még nem kell légszer
25 után úgyis megokosodsz és 1 milliárdos fasz mellet beporosodsz
És akkor itt vagyunk mi, itt vagyunk Babám
Curtis meg Majesz a takarító brigád
Persze tudjuk mi tudjuk, hogy jó a helyed amott
Mi nem akarunk papot csak harapunk egy nagyot
Mert a magad fajtát mi nem barátnőnek tartjuk
És, hogy ki mellet alszol el azt magasan leszarjuk
Annyira bom-bomba vagy Baby,
Annyira szép a tested ahogy kéri!
Lehet, hogy belehalok én még ma éjjel,
Vagy csak a ruhádat szaggatom széjjel!
Annyira látom, hogy koszos a véred,
Tudod, hogy ezért rajongok érted !
Annyira bom-bomba vagy babám,
Annyira bom-bomba vagy...
bom-bomba vagy...
bom-bom-bomba vagy babám
Harminc méter magasan lebegő „szellemek” kísérik a Holdat, lenyűgöző légi táncot lejtve, a földön gigantikus zsiráfok bandukolnak fel s alá, máshol színes óriási papagájok játékos energiával töltik be a teret. Egy energikus, látványos utcai zenés-színházi előadás a közösségi terek művészi birtokbavételét ünnepli. És hatalmas vitorlák lebegésében a kortárstánc és cirkusz fúziója is felbukkan. De lássuk, mi más teszi még izgalmasan látványossá és elgondolkodtatóvá a Nagy Utcaszínház és Sétáló Utcaszínházi produkcióival a Sziget idei forgatagát.
Fotó: Sylphes - Aerial Ballet
Kétségkívül a Sziget sokszínűségének meghatározó elemei a fesztivál területén bárhol felbukkanó Sétáló Utcaszínházak, melyeket mindig nagy tömeg kísér keresztül-kasul a forgatagban, valamint a Sziget fölé emelkedő Nagy Utcaszínház, ami esténként, a Nagyszínpad programja után tölti be a körülötte lévő teret.
Ez utóbbiként idén a Sylphes - Aerial Ballet spanyol légibalett-színházi produkciója érkezik a Szabadság Szigetére. Az előadás különleges módon ötvözi a légi táncot és Vivaldi "A négy évszak" című zeneművét, melynek során a művészek több mint 30 méter magasban, a levegőben mutatnak be hipnotikus, balettszerű mozdulatokat, a szinkronúszás és a klasszikus balett eleganciáját idézve. A varázslatos és lebilincselő produkció különleges kapcsolatot teremt a közönség, a tánc és a zene között. Kihagyhatatlan élmény lesz a Szigeten.
A Sétáló Utcaszínházak sorában az Always Drinking Marching Band egy európai utcai zenekar és performansz csoport, amely 1997 óta működik. A csapat szinte egész Európában turnézott már, produkciói élénk, interaktív utcai előadások, amelyben a zenekar javarészt fúvós hangszereken játszik, miközben a tagok bohócos, színházi elemekkel színesítik a műsort. Előadásaikkal azt hangsúlyozzák, hogy a köztereket a művészet és a közösségi élmény számára tartják fenn, dinamikus előadásukkal a közönséget is bevonva egy igazi utcai fesztiválhangulatot teremtenek.
A spanyol Troula Theater Hexagonum című erőteljes előadása minden nap felbukkan majd a Szigeten, melyben a modern világ fejlődésének összes kihívása megelevenedik a zene, az óriásbábok és a pirotechnika igéző méhkasában - megmutatva az emberi cselekedetek hatását a Földre.
Fotó: Troula Theater Hexagonum
A Sétáló Utcaszínházak nemzetközi felhozatalát egy hazai projekt is színesíti
A GENOA: Winds and Waves előadás egy vitorlára emlékeztető szerkezet köré épül, amely az alkotók kezei között folyamatosan új formákat, és funkciókat ölt.
Az előadásban a közös mozgás és harmónia megteremtése áll a középpontban.
Fotó: GENOA: Winds and Waves
Az előadók együtt dolgoznak, hogy a vitorlák lendületes mozdulataiban megmutassák az összhangot, a bizalmat és a közös ritmus erejét. A produkció egy pillanatra kiszakítja a nézőket a mindennapok sodrásából, és egy olyan világba hívja őket, ahol a jelenlét, a könnyedség és az áramlás érzése uralkodik. Meditatív utazás, amelyben a nézők maguk is részeseivé válhatnak a pillanat szépségének.
A Teatro Pavana egy utcaszínházi társulat, amely nagyméretű, élénk bábfiguráiról, köztük zsiráfokról és papagájokról ismert. Különböző helyszíneken adnak elő sétálós előadásokat, amelyekkel egyedi alkotásaikat keltik életre a közönség számára. A Zsiráfok és Papagájok felvonulásában a zsiráfokat szoborszerűnek és nyugodtnak írják le, míg a papagájok színfoltot és élénk mozgást adnak hozzá.
A Duo Gancho egy magyar–spanyol artista páros, akik akrobatikus ügyességgel és lehengerlő humorral nyűgözik le a közönséget világszerte. Patrik, a zsonglőr és artista, valamint Jesús, a temperamentumos akrobata több mint öt éve járják a világot és látványos szaltókkal, kézenállásokkal, pantomimmel és pimasz humorral sodornak magukkal mindenkit. Az AcroMobil Show egy veterán kiskocsival gurul végig a Szigeten, körülöttük pörgő buzogányok és karikák repülnek, miközben garantált a nevetés. Céljuk egyszerű: felejthetetlen élményt nyújtani bármelyik generációnak, bármelyik kontinensen.
Az Oakleaf: Explorer/Flower Power előadása egy vibráló táncos tisztelgés a természet virágzó energiája előtt.
Fotó: Oakleaf: Explorer/Flower Power
Cumbia, salsa és lüktető öröm, nincs olyan láb, ami ne mozdulna meg. A táncosok egyesülnek a természet színeivel, és magukkal sodornak mindenkit egy zabolátlan, ünnepi utazásra. És hatalmas buborékok óriási forgatagában is elmerülhetünk a Szigeten, ahol Óriásbuborék Show változatos formájú lebegő alakzatai már messziről hívogatják a közönséget.
Kiemelt kép: Sylphes - Aerial Ballet