Előadó: | Agregátor |
---|---|
Album: | Puszta lét |
Megjelenés: | 2000 |
Hossz: | 0:00 |
Szövegírók: |
Liviczki Roland Boros Péter Miklós Bencze Lajos |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Nail Records |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
És lassanként elolvad az én
Az érzés magába szív
Ez a furcsa kettős kényszer
Ma újabb útra hív
Nem, még nem - nem látszik a vége
De az eleje sem segít
Adj ebből még egyet édes
Talán jobban elrepít
Úgy elmennék már - egy más lét után
De a büszkeség visszatart - önmagamban tart
Nézd ez már más világ - nélkülem él tovább
Ne mondd, hogy nem lehet - nem hiszem, hogy nem lehet
Várhatnék - de miért - pálcát tör a múlt
Éveim felett, végzetem felett
Ez a néhány év - itt véget ér
Újra sosem kezdeném
Utoljára körülnézve
A külvilág megtagad
Épp ideje már továbbállnom,
Feledve múltamat
Ahogy azt útra lépek
Nem számít, hogy ébredek
Nem számít már ez sem kedves
Írd csak a többihez.
Így utoljára körülnézek
De a külvilág megtagad
Épp ideje már továbbállnom
Tovább - feledve múltamat
És ahogyan a végső útra lépek
Nem számít, hova ébredek
Nem számít már, nem számít ez sem
Nem számít, nem számít már
Egy este, három előadó – május 7-én érdemes az A38 felé venni az irányt, ha egy szuper eseménnyel indítanánk a szabadtéri koncertszezont.
A hazai zenei szcéna izgalmas új nevei, MOVA, az Iceboyz és Kieza lépnek majd színpadra.
Érdemes lesz időben érkezni, hogy senkiről ne maradjunk le.
MOVA egyre több figyelmet kap a hazai közegben friss hangzásának, sodró dallamainak és érzelmes szövegvilágának köszönhetően. Nemcsak zenét, hanem atmoszférát is teremt: a koncertek egyszerre energikusak és sejtelmesen nosztalgikusak.
Az Iceboyz nem ismer műfaji határokat. Sötét és kísérletező hangzásviláguk, valamint karizmatikus előadásmódjuk garantáltan megmozgatja a közönséget – ahogy azt már számos underground fellépésen bizonyították.
A fiatal, lendületes Kieza a modern elektronikát vegyíti alternatív elemekkel, mindezt játékosan kísérletező szellemben.
„Aki velünk tart, három nagyon jó koncertet kap egy este, szóval ez már önmagában jó üzlet” – mondta Kovács Miki, azaz MOVA. „Mi rengeteg olyan extrával készülünk, ami miatt érdemes lesz eljönni, lesznek szuper vendégek és egyéb meglepetések, és az Iceboyz billentyűs-dalszerzőjével, Szabival közös dalunk is itt hallható majd élőben először. Biztos, hogy jó hangulatú este lesz, mi nagyon várjuk” – tette hozzá.
Jegyek itt.
Fotó: Gold Record