Előadó: | Ocho Macho |
---|---|
Album: | Online a Világ |
Megjelenés: | 2011 |
Hossz: | 3:34 |
Szövegírók: |
Szalai Márton Kirchknopf Gergő Csík Andor Mersics György Mórocz András Bérczes Ádám Gotthárd Mihály Müller Péter Szilárd Tompa Krisztián Gábor |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | CLS |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
I’m a man I came from the tragedy
Tragedy of the people in history
We build up a world out of anarchy
Anarchy of chaos and brutality
Why do we wait until it’s late
Hope you understand without mistake
You can pray every minute or the whole day
But I know that’s all gonna fade away
But I’m fighting all alone
Why I’m fighting all alone
Don't wanna be all alone
Listen to the voice of mother Earth
How she’s struggling to take a breath
But we’re walking with closed and blind eyes
How could we act just so responseless
I’m a man I came from the tragedy
Tragedy of the people in history
We build up a world out of anarchy
Anarchy of chaos and brutality
But I’m fighting all alone
Why I’m fighting all alone
Don't wanna be all alone
Warning, warning we have only a few years
Thirsty woods please drink, but not from bitter tears
It’s enough from politic kills
Turn around and see what it really is
Earthquake and war everywhere
Our planet fights to come alive again
I say once more, listen to me
Bullshittin' power it’s enough!!!”
Keddtől vasárnapig minden este más és más elektronikus zenei stílus várja a munka után lazulni vágyókat – naplementével, csodás dunai panorámával és a jól ismert rezidens DJ-kkel kiegészülve.
Idén is a már megszokott bulisorozatok töltik meg a teraszokat: visszatér a Tuesday Madness, a Høt Spøt, a Fine Selection is.
Havi rendszerességgel érkezik a Lick The Click is, hogy house-, techno- és disco-ritmusokkal kísérje az éjszakába a daytime partizókat.
Aki pedig inkább hajnalig folytatná a bulizást, azt május 16-án várja az A38 Summer Rave - Techno Edition, ahol az árnyékokból előtörő basszusok és a kompromisszummentes techno garantáltan megváltoztatja a valóságérzékelést.
Elstartolt az év egyik legjobban várt eseménye: Friday
Ez a péntek esti sorozat már igazi klasszikus, ahol a rezidens DJ-k hozzák a megszokott hangulatot – rég hallott kedvencekkel és friss trekkekkel. Az idei évre néhány újdonság is készül, de kezdésként jön a jól ismert vibe, amire mindenki vágyott egész télen.
Lick The Click! Sunburst
Újra beizzítja a rakétákat a Sunburst – a Lick The Click! tzenötödik szezonja. A buli május 10-én folytatódik: következő felvonás helyszíne kizárólag az orrterasz lesz.
Isu és Crimson középtempós tánczenei kalandozása gondoskodik a tartalmas délutánról és a féktelen jókedvről:
house eklektika, kozmikus naplemente, buborékos acid és újragombolt diszkó kerül a repertoárba. A buli délután ötkor indul – tökéletes ráhangolódás a szombat esti őrületre.
Tuesday Madness
A Tuesday Madness azokat szólítja meg, akik már kedden is szívesen kiszabadulnának a hétköznapok szorításából.
Könnyed, groove-os elektronikus ütemek, szellős tánctér, és a naplementével együtt érkező szabadságérzet
várja a Hajóra látogatókat. Május 6-tól minden kedden az orrteraszon, munka után egészen este tízig: laza, közvetlen hangulat, ahol a zene adja meg az est ritmusát.
Høt Spøt
Itt a mély basszusoké és a vibráló elektronikus hangzásoké a főszerep. Trap, riddim, dubstep, future bass és más basszusorientált műfajok töltik meg a Hajót, új hangrendszerrel és kibővített tánctérrel. Május 7-től a bulik szerdánként az orrteraszon folytatódnak, délután öt órától egészen este tízig.
Fine Selection
Visszatér a Fine Selection is – immár kilencedik alkalommal. A szezonnyitón Monoclick és Electric Boutique ötórás b2b szettjével indul a nap: underground house, vastag basszusok, karcos női vokálok és fülledt breakek keverednek majd a Duna partján. Őszinte, szerethető buli vár, amitől mindig egy kicsit jobb lesz minden.
A38 Summer Rave - Techno Edition
Akinek a naplemente után még nem lenne elég, május 16-án egészen hajnalig folytathatja a táncot. Ekkor jön a A38 Summer Rave - Techno Edition a tetőteraszon.
az új hangrendszeren dübörgő techno gondoskodik róla, hogy minden rezdülést a bőrödön érezz. A sötét, ipari hangzás, a szabad ég alatti tánctér és a szcéna legkíméletlenebb szereplői
– Sikztah, Akác, Crime, Third 2Hift és Blue Advance – garantálják, hogy ez az éjszaka nemcsak emlékezetes, hanem katartikus is lesz.
Selecta pres.: Daytime Open-Air UKG Series
Május 17-én pedig a Selecta csapata is visszatér az A38 tetőteraszára megremegtetni a padlódeszákákat a napsütésben. Peak UK vibe, koktélakció, kezdés 17:00-től.
Fotó: illusztráció/Freepik