Előadó: | Dolly Roll |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Penczi Mária Ilona Fekete Gyula Jeszenszky Béla Kékes Zoltán Zsoldos Gábor |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Hol vagy és merre jársz?
Találkozunk vagy elsodor a véletlen
Az életben?
Úgy várom a folytatást
Meglepődsz és örülni fogsz-e majd nekem?
Ha megérkezem
Százszor elhibáztam már
Sokszor elkerült
Az igazi őrült boldogság
Van egy közös titkunk, megőrzöm
Veled járunk túl a felhőkön,
S érzem már, úgy
Ahogy ránk süt a napsugár
Szikrázó látomás
Kéz a kézben siklunk a havon kedvesem
Szép csendesen
Várj! Mit tartogat nekem
Ez a kalandfilm szerelem?
Talán meseszép folytatást...
Ez a szerelem a nagy titok
Mi csak így lehetünk boldogok
Soha senki másé,
Csak a Tiéd vagyok
Őrizd meg,
Tiéd a nagy titok
Örökké szívedbe zárhatod
Tudom akkor mindig tart majd a nagy szerelem
Ez a szerelem a nagy titok
Most csak így lehetünk boldogok
Soha senki másé,
Csak a Tiéd vagyok
Őrizd meg,
Tiéd a nagy titok
Örökké szívedbe zárhatod
Tudom akkor mindig tart majd a nagy szerelem
Szárnyal Tokán Nóra karrierje
Nemrég hollywoodi sztárokkal közösen forgatott egy sorozatot. Apukájával azonban még soha nem lépett közösen színpadra. Egészen szeptemberig, amikor az Erkel Színház, A TRÓN - Hunyadi Mátyás küldetése című musicaljében fogjuk őket együtt látni.
Eddigi pályafutása során hollywoodi produkcióban, nemzetközi sztárokkal is forgatott már, de apukájával először idén szeptemberben lép közösen színpadra Trokán Nóra. Az ismert magyar színésznő nemrég fejezte be annak a sorozatnak a forgatását, melyben többek mellett a többszörös Emmy-jelölt, a Trónok harcából ismert Emilia Clarke-kal és
a Fehér Lótusz főszereplőjével, Haley Lu Richardsonnal láthatjuk majd együtt.
Nóra mintegy tizenöt éves pályafutása alatt több tucat filmben és megszámlálhatatlan színdarabban szerepelt, egy dolog azonban kimaradt az életéből.
Édesapjával közösen még nem lépett színpadra
De erre sem kell sokáig várnia. Az Erkel Színház A trón című musicallel nyitja első évadját, ebben feltűnik majd két Trokán is.
Trokán Péter a lányával közösen játszik a darabban
- Zofia, akit én játszom, egy fiktív karakter A trón musicalben. Egy gátlástalan bérgyilkos, aki mérgezett rúzzsal történő csókkal öli meg V. Lászlót. Zofia Habsburg Frigyes titkos ügynökeként tevékenykedik a Magyar Királyságban, és az élet és Szente Vajk rendező úgy alakította, hogy Frigyest apukám fogja játszani - mesélte Trokán Nóra.
Fotók: Erkel Síznház