


| Előadó: | Anyák napi dalok |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Mary Zsuzsi |
|
Mary Zsuzsi |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Felül a kisbaba elöszőr mondja,hogy mama.
Ha nagy a bánata zokog a hangja,hogy mama.
Valami kell neki apuci elveri,mama.
Anyuskám anyuskám ez így volt hajdanán.
Ó,ó rég voltam baba.
Most már este 10 után jöhetek haza.
De azért valami még maradt,akármi bonyodalom akadt,
akármi témakörben jön esemény,te hozzád szaladok én.
Valaki fűzi a kicsike lányodat,mama.
Lesi az arcomat,figyeli lábamat,mama.
Azt mondja szép vagyok,a szeme felragyok,mama.
Anyuskám,anyuskám mint borjú bámul rám.
Ó,ó moziba vitt el,
megnézem majd még egyszer,
mert a film is érdekel.
Megnézem majd még egyszer,
mert a film is érdekel.
Utána taxival vitt haza,
azóta kapcsolatunk laza,
azóta örökösen telefonál,
és itt a kapuban áll.
Nem tudom mit tegyek,
a fiú oly csinos,mama.
Oda lent ácsorog,
az eső rácsorog,mama.
Szeret-e,nem szeret,
valaki mondja meg,mama.
Anyuskám,anyuskám,én szerelmes vagyok!
Olyan szerelmes vagyok!
Engedj le hozzá,
különben sírok,mamaaaaa!



A nyárzáró négynapos rockházibuli 2026-ban is vár a Balaton partján: augusztus 26–29. között újra megnyitja kapuit Alsóörsön a TÁBOR Fesztivál.
A lassan két évtizede formálódó, összetéveszthetetlen hangulatú közösségi rendezvény a Pelso Kempingben várja a baráti társaságokat, motorosokat, a törzsvendégeket és a rockereket szerte az országból.
Miközben a hírek szerint a jövő nyár programjából több fesztivál is hiányozni fog, a TÁBOR továbbra is biztos pont marad: a rock- és metalrajongóknak ez adja a nyár egyik legjobban várt, igazi fesztiválélményét, jól ismert hazai és nemzetközi zenekarokkal, és hatalmas koncertekkel.
A Tábor Fesztiválon tényleg együtt vagyunk
A TÁBOR az a fesztivál, ahol a strandolás, a nappali csapatjátékok és a családbarát programok mind elérhetők a koncertek mellett.
A közösség ereje, az egy generáció óta épülő törzsgárda és a baráti, vendégszerető légkör továbbra is a fesztivál védjegye – ez az a nyaralás, ahová mindenki ugyanazért tér vissza: mert itt tényleg együtt vagyunk.
A 2026-os fesztivál időpontja már jó két hónapja ismert, és a Fanatik bérletek már el is fogytak.
Megérkezett az első fellépők listája
A névsor jól jelzi, hogy jövőre is kemény és karakteres rockhétvégére készülhetünk.
Érkezik a Tankcsapda, a Road, az Ossian, a Black-Out, a Depresszió, a Lord, a Sex Action és a Sing Sing, és ez persze csak a lista eleje még.
A további zenekarok és programok később válnak nyilvánossá, de a TÁBOR hagyományai alapján biztosra vehető, hogy ismét szuper hangulat, egész estés bulik, nagyszínpados himnuszok és sok-sok közös éneklés várja a rajongókat.
A helyszín változatlan, a hangulat változatlan, a társaság változatlan – a TÁBOR Fesztivál 2026-ban is ugyanaz a Balaton-parti házibuli lesz, amelyhez évről évre ezrek igazítják a nyár végét.