


| Előadó: | Oláh Ibolya |
|---|---|
| Album: | Egy sima, egy fordított |
| Megjelenés: | 2004 |
| Hossz: | 2:54 |
| Szövegírók: |
Novák Péter |
|
Novák Péter |
|
| Kiadó: | SonyBMG |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Most édes vagy csak várod a végét,
hogy lelked teletegyem dalokkal,
aztán rémes vagy,lerántod a tévét
s keseregve keresel a dobozban
Most megtennél, Oh, mindent,értem
tenyeredben elered a szenvedély
Aztán megvennél, jaj semmi pénzem
Ha beakad a nyelv,hát a lé beszél
Na itt rontottad el, elegem ebből
lett, igen
Papa, ha félsz-ma csukd be az ajtót
Papa, ha félsz jobb ha nem beszélsz
tovább
Most éhes vagy, csak csorog a nyálad
lesed, míg meg nem kínállak
Aztán rémes vagy, nyalod a szádat
nekem esel, mint egy vadállat
Most elvennél, oh, vered a blattot
egy éjszakára felteszed a szavaidat
aztán eltennél, mint máskor a jattot
a nappaliban legyen ami jól mutat
Talán csak álmodtam hogy én nézlek
na vége így lett hát az ép észnek,
lihegve búgtál, lógtál a telefonon
talán csak azt hitted, ki vagy, nem
Olyan önzetlen, olyan közvetlen
és benne van minden üzletben
Igen, a csúcsra tartó helytartó
akin csúnyán kifog egy melltartó
Talán csak gondoltad hogy nem látom
mikor kigomboltad a nadrágom
mikor a poptól,rocktól showtól,drogtól
ki-be fordultál magadtól.



A zenekar Rise Of The Roach turnéja folyatásaként június 9-én a Budapest Parkba is elhozza slágereit. A Papa Roach előzenekara ráadásul a Trivium lesz, így garantált az ütős este.
Noha a bandának számos slágere született három évtizedes pályafutása során, az biztos, hogyha meghalljuk a Papa Roach nevét reflexként visszhangzik a fülünkben a Last Resort kezdő sora.
A kétszeres Grammy-jelölt, platina lemezes Papa Roach a hard rock zene egyik nagyágyúja
A zenekar 2020-ben ünnepelte ikonikus lemeze, az INFEST 20. évfordulóját, de sosem merültek el a nosztalgiában és mindig képesek voltak újat mutatni. A csapat eddig 10 stúdióalbumot adott ki, legutóbbi anyaguk Ego Trip címen jelent meg saját kiadójuknál, a New Noize Recordsnál.
Az Ego Trip megjelenése óta több mint 360 millió lejátszást gyűjtött világszerte, rajta négy listavezető kislemezzel, köztük a Leave a Light On (Talk Away the Dark) című dallal, amely a banda legnagyobb slágere lett az elmúlt évtizedben.
A zenekar egyébként sem áll rosszul slágerek terén: összesen 26 daluk került be a top 10-be és 12 első helyezéssel büszkélkedhetnek. A zenekar mára a kezdetektől fogva fontosnak tartotta, hogy felhívja a figyelmet a mentális egészségre, ennek lenyomata a Last Resort is.
A Papa Roach legutóbb idén nyáron, a Szigeten adott emlékezetes koncertet. Most pedig hat évvel aréna-showjuk után ismét önálló bulival érkeznek Budapestre.
Előttük a Trivium játszik, akik 2023-ban jártak utoljára hazánkban
A zenekar az elmúlt két évtizedben sikerrel találta meg azt, a szinte varázslatos egyensúlyt, amely a magával ragadó dallamos metal, az extrém metal kiszámíthatatlansága, a black metal és a rock’n’roll között bújik meg.
Fotó: Trivium/Live Nation Magyarországg
A koncertre elsőként a regisztrált Live Nation tagok válthatnak jegyet december 4-én, 10 órától, míg a teljes körű jegyértékesítés december 5-én, 10 órakor indul.
Kiemelt kép: Papa Roach/Live Nation Magyarország