Előadó: | Boros és Bochkor |
---|---|
Album: | Keressük! |
Szövegírók: |
Adams Bryan Kennedy Eliot John |
Keressük a zeneszerzőt! | |
Kiadó: | Keressük! |
Stílus: | Keressük! |
Címkék: | Keressük! |
Már megint úgy hasít ez a kamion itt.
Siet a konvoj, a Voga aga - utasít.
Ha te ma száz meg száz kicsi csokit látsz.
Majd örül a szív, ha eleget vársz.
Gyere, miért állsz? - Ez egy autós frász.
Ma az a rendes, aki Vogavadász.
Írd fel magad, és ott lehetsz,
Ahol két hét múlva biztos, hogy nem esik a hó.
(Refr.)Hej! Voga merre vagy?
Hej! Voga nem látlak!
Hej! Voga merre jársz?
Hej! Voga játssz, még játssz!
Ma megint átoson ezen a városon.
Repül a show, ez a kamion egy Rolling Stone.
Mi ez egy - AC/DC?
Na ja, hiszi a piszi.
Itt van a Lali baba - meg a Bocsi.
Gyere, miért vársz? Ez egy autós tánc.
Örül a szívük, hogyha minket látsz.
Írd fel magad, ma mindent szabad,
És ott lehetsz, ahol tuti, hogy nem esik a hó.
(2× Refr.)
Új videóklip emeli ki a csodálatos hangú Peter Srámek egyik legmerészebb és talán legfülbemászóbb dalát új lemezéről, mely az előadó szingli időszakáról szól és egyúttal női rajongótáborának hódol. A MAHASZ toplista élén nyitott idén, a 13. héten és azóta is a toplistán szerepel Srámek szintugró lemeze, a ’Törékeny’ című, mely az első a nagysikerű, Fonogram-díjas ’A Király’ filmzenei albuma óta.
A korongról már ismerős lehet néhány korábban megjelent single, és egy eddig hivatalosan kiadatlan, idén 40 éves Zámbó Jimmy-szám új változatát is megtaláljuk rajta „Ne várj” címmel. A mostani fókusz pedig a populáris „Lányok”, amely nem csupán egy üdítő zenei kikacsintás, de egyenesen a női szívek közepébe céloz.
A „Lányok”, mely szövegének egésze női nevekből áll, és Péter nem titkolt célja, hogy ha a rajongói meghallják a sajátjukat, még inkább magukénak érezzék a dalt.
„Nekem a mindenem ez az ünnep. A közönségem 99,9% nőkből áll. Én a nők nélkül, eleve az édesanyám nélkül senki lennék. Nagyon fontos szerepet játszanak az életemben. Ennél jobban nem tudja egy énekes meghálálni és visszaadni azt a szeretetet, amit kap.” – mondta az előadó, aki egyúttal a párválasztás útvesztőit énekli meg ebben az igazán üdítő nyári felvételben.
A szlovák gyökerű művész hűséges maradt dalszerző-szövegírói párosához, azaz Csicsák Norbihoz és Joós Pistihez, sőt ezúttal maga is részt vett a dalírás folyamatában.
Fotó: Peter Srámek