


| Előadó: | Wrong Side |
|---|---|
| Album: | Dinner at Your Place |
| Megjelenés: | 2011 |
| Hossz: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Knapp Oszkár Kőműves Zsolt Csobánczi Péter |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | szerző kiadás |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

No one has seen me like this
All the bodies are in shape
I realized I was awake all the time
and I can't blame my dreams anymore
No one has seen me like this
It's more difficult to hide
My other side - I was awake all the time
But I'll dream it all away
These urges, they root from a hidden burst of my soul
they hurt like infected wounds
And the fever ignites my mind
My anger's on the loose
Your life, your face, your existence means nothing to me
Your tears mixed up with blood tastes like sweet medicine
All the bodies are in shape
I realized I was awake all the time
I can't blame my dreams anymore
Organs and limbs detached from the source
Surrounded with silk and petals of rose
Beautiful scene of twisted art
A signature of the fading part of
Your life, your face, your existence means nothing to me
Your tears mixed up with blood tastes like sweet medicine
No one will see me like this
Your life, your face, your existence means nothing to me
Your tears mixed up with blood tastes like sweet medicine
to me..


Flea, a Red Hot Chili Peppers legendás basszusgitárosa, hosszú szólócsendet követően jelentkezik új anyaggal.
Az A Plea-vel, az első Flea-szólódal 2012 óta, ma vált elérhetővé, egyben megjelent hozzá egy provokatívan kortárs és koncepcionálisan gazdag klip is, amelyet Clara Balzary rendezett.
A dalban Flea visszatér első hangszeréhez, a trombitához, miközben basszusgitáron és éneken is hallható.
Az új anyag elkészítéséhez Flea modern jazz- és kísérleti zene világsztárokat gyűjtött maga köré
Vele zenél Anna Butterss, Jeff Parker, Deantoni Parks, Mauro Refosco, Rickey Washington és Vikram Devasthali. Chris Warren vokálosként csatlakozott és a dal producere, Josh Johnson emellett alt szaxofonon is közreműködik.
Az A Plea üzenete a szeretet, az összetartás és az emberi kapcsolatok fontosságát hangsúlyozza.
A dal szövege a világ megosztottságát tükrözi
„Vágyakozás egy túlvilági hely után, egy szeretetteljes helyre, ahol kifejezhetem a véleményem és önmagam lehetek. Mindig csak próbálok önmagam lenni.
Nem érdekel a politika aktusa. Szerintem van egy sokkal magasabb, transzcendensebb hely, ahol érdemi párbeszéd folyhat, ami valóban segítheti az emberiséget, és segíthet mindannyiunknak harmonikusan és produktívan élni, egészséges módon a világ számára. Van egy hely, ahol találkozunk, és az a szeretet.”
A videóklip, amelyet Clara Balzary rendezett, lenyűgöző, kortárs, kifejező és koncepcionális. A koreográfiát Sadie Wilking jegyzi, amely nem a megszokott táncnyelvet követi, hanem vizuálisan, operatőri bravúrokkal és érzelmileg is mélyen átélhető élményt teremt, tökéletesen kiegészítve a dal társadalmi és kulturális üzenetét.
Ez a dal előfutára Flea 2026-ban megjelenő, új szólóalbumának a Nonesuch Records gondozásában. A további részletek a jövő év elején várható.
Fotók: Flea/Magneoton