dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Happy Newl Friends: Ez vagyok én

Happy Newl Friends - Ez vagyok én

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Happy Newl Friends
Album: Keressük!
Szövegírók: Fefe
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 3986 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Ez vagyok én

Azt mondod, rossz vagyok mert te így látod.
Párás a lencséd,más szemmel nézed a világot.
A tükröd rég eltörött,belepte a por,
a lelkedet megrágta valami moly.

Barátod nincsen,mind rég elhagyott.
Magaddal kettesben a pénzed számolod.
Nem vitázol senkivel,ez megszokott dolog.
Amikor gondod van fejed a homokba dugod.

Refr:Ez vagyok én,egy bohóc a színpadon.
Ez vagyok én de legalább vállalom.
A szívemből játszom a saját dalom,
amíg a ritmus dobol a halántékomon.

A jövőd szép kilátó benőtte az erdő,
feletted ott lebeg egy sötét felhő.
Személyiségedre senkinek nincs ráhatás,
kedvenc sportágad az önámítás.

Szégyellhetsz engem ez szíved joga,
nem mindent taníthat meg az iskola.
A tolerancia sok mindent eltakar,
s ha nem jön össze lesz majd egy negatív dal.

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Geszti Péter Poptimista címmel nagyszabású koncertet ad a fővárosban

2027. január 30-án az MVM Dome színpadán mutatja be Geszti Péter eddigi legnagyobb szabású koncert produkcióját, a POPTIMISTA SHOW-t. 







Az új show Geszti legfrissebb zenei korszakát foglalja össze: disco, funk és rap találkozik pozitív energiával, új dalokkal és korszakos slágerekkel, egy látványos, nagyszabású produkcióban.


A Geszti Péterhez kapcsolódó dalszövegek itt.



 

A POPTIMISTA nem nosztalgiaest. Bár Geszti hamarosan megjelenő, POPTIMISTA című albumának dalai a hetvenes–nyolcvanas évek ropogós disco és funky világából merítenek, a szövegek és az üzenet nagyon is a jelenről szólnak. 


Ez a zenei világ nem visszafelé néz, hanem előre: felszabadító, táncos, közösségi élményt kínál egy olyan korszakban, amikor erre különösen nagy szükség van.

 

A koncert különleges jelentőséggel bír azok számára is, akik ott voltak a dupla telt házas Geszti Sixty Aréna show-n. Az a produkció mérföldkő volt Geszti koncertjeinek történetében; a POPTIMISTA SHOW erre az élményre épít, de nem ismétel – hanem emeli a tétet. Nagyobb térben, új zenei anyaggal, új vizuális koncepcióval viszi tovább azt a közösségi energiát, amely a Sixty koncerteket jellemezte.



 

A POPTIMISTA SHOW középpontjában a tánc, a felszabadulás és az együttlét áll. Akár a tánctéren, akár ülve, énekelve kapcsolódik be a közönség, az este közös élménnyé válik. Geszti koncertje egyszerre szól az új dalokról és azokról a slágerekről, amelyek generációk számára váltak meghatározóvá – új hangzásban, új lendülettel.



 

„A POPTIMISTA számomra nem csak egy koncert cím, hanem egy döntés. 


Döntés amellett, hogy ebben a zavaros, bizonytalan világban nem bezárkózunk, hanem nyitunk egymás felé, a pozitív gondolkodás felé, a popzene erejével. 


Ez a show arról szól, hogy együtt, zenével, tánccal és humorral visszavesszük azt az energiát, amit a hétköznapok gyakran el akarnak venni tőlünk.” - Geszti Péter


 


„A diszkózene nem póz volt, hanem felszabadított minket, amikor táncba vitt.

Engem ez érdekel: hogyan lehet ezt az egyszerű életigenlést újra megszólaltatni, mai szövegekkel, mai dalokkal. Ezért mondom, hogy nekem a poptimizmus nem retro – ez a holnap nosztalgiája.” - Geszti Péter

 


 

 

 Fotók: Geszti Péter

Zenei kvíz ajánló - tedd próbára magad!

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás