


| Előadó: | Remorse |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Oláh Zsolt Kollár József István Péter |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Félek, elmúlnak az évek
Félek, el kell tűnnöm végleg
Refr.
Valaki mondja meg az élet mennyit ér
És ha rossz útra térek, mennyit érek én
Hol az út, hol van a helyem
Remélem valaki foglalja nekem
De hogyha nem, megteszem én
Valamit valamiért
Félek, ennyi csak egy élet
Félek, de többet nem is kérek
Refr.
Félek, nem tudom meddig élek
Félek, válasz kell, de végleg



A New Level Empire november 22-én az Analog Music Hallban ünnepli fennállásának 12. születésnapját egy különleges, sztárvendégekkel tűzdelt koncerttel.
A New Level Empire mára a hazai elektronikus zene és popkultúra megkerülhetetlen szereplőjévé vált. Legújabb daluk, a Miért lettél más? a kétezres évek hazai popszínterét alakító Groovehouse közreműködésével született, friss energiát hozva és hidat teremtve múlt és jelen között.
A Groovehouse ikonikus, generációkat meghatározó hangzása és a New Level Empire modern elektronikus stílusa közösen emelik új szintre a hazai popzenét. A dal egyszerre idézi fel a múlt nosztalgikus pillanatait, miközben új lendületet ad a jelennek.
A november 22-i születésnapi koncert igazi zenei ünnep lesz – különleges vizuális világgal, meglepetésekkel és sztárvendégekkel, köztük Wolf Katival és Sári Évivel. Az este után a rajongók egy exkluzív afterpartyra is számíthatnak, ahol folytatódik az ünneplés.
Fotó: New Level Empire