


| Előadó: | Szalóki Ági |
|---|---|
| Album: | Gingalló |
| Megjelenés: | 2009 |
| Hossz: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Szalóki ágnes |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Folkeurópa |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

A szeretőm Pakulár, Pakulár, a hegyeken
lombzati lombon, nemzeti dombon
furulyál, furulyál.
A bocskorát úgy köti, úgy köti, hogy az utcát
lombzati lombon, nemzeti dombon
megsöpri, megsöpri.
Gyere rózsám a kútra, a kútra, hozz egy csókot
lombzati lombon, nemzeti dombon
az útra, az útra.
Te es egyet én egymást, én egy mást, sosem csaljuk
lombzati lombon, nemzeti dombon
meg egymást, meg egymást.



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi