


| Előadó: | Új Látásmód Fúzió |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Gáspár Kornél |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Játék a tûzzel, de én viszem a lángot
-átitat a létezés
páratlan gyönyör, ha hiszel benne
-mások szerint feltevés
megtörik az ív, amit befut a fény
-bizonyított ez a tény
Egyszer minden elhal,
csak az marad végül
-ami öröktõl fogva él
ahol a pont és az egyenes eggyé válik 3,14
parányi láncszem, a végtelen része 3,14
utat kell nyitni a megismerésnek 3,14
meddig kell várni a felismerésre? 3,14
Képtelennek tûnhet,de gondold csak végig
-miért éppen ettõl félsz?
gyors lefolyás, gépi jelleg
-közelít a cél felé
hova tovább? új irányelvek
-nyughatatlan fejlõdés
az avatatlan kezeket tartsuk távol
-a közös jövõ a tét!
teret kell adni a megismerésnek 3,14
a pártatlan jövõ szolgálatában 3,14
megszûnik a fogalom megszûnik a tény 3,14
nem vagy egyedül a világegyetemben 3,14
a jelen s a jövõ csak belõled élhet 3,14
már nem vagyunk urai az indulatoknak 3,14
rántsd le a leplet az ismeretlenrõl 3,14
3,tizen... 3,tizen... 3,tizennégy
3,tizen... 3,tizen... 3,tizen... kösz\' szép\'!



A BEAT először érkezik Budapestre, ami az ikonikus King Crimson zenekar ’80-as években született dalait állítja színpadra.
2026. július 15-én Steve Vai gitáros, a Tool dobosa Danny Carey és két eredeti King Crimson-tag Adrian Belew és Tony Levin kápráztatják el virtuóz játékukkal a magyar közönséget a Barba Negrában.
A King Crimson három semmi mással össze nem téveszthető hangzású albumot szállított a ’80-as években.
A Discipline, a Three of a Perfect Pair és a zenekar nevét is adó BEAT lemezek hagyatékát gondozza a szupercsapat, ami már évek óta járja a világot, hogy minél több ember tiszteleghessen a dalok előtt. Munkájuk gyümölcse, hogy már nemcsak az eredeti verzióban fellelhetőek a számok, hanem
az idén szeptemberben megjelent Live albumon majd 2 óráig hallhatja mindenki egyedi interpretációjukban is a számokat.
A BEAT nem egy szokványos tribute zenekar
Olyan, saját hangszerükön felejthetetlen alkotók játszanak benne, mint a gitáros legenda Steve Vai vagy a progresszív rockzene egyik legfontosabb zenekarának a dobosa, Danny Carey, aki Toolból lehet mindenkinek ismerős.
Nem véletlen, hogy a dalok így egészen egyedi ízt kapnak, a zenekar két eredeti tagja, Adrian Belew és Tony Levin egy új köntösben játszhatja el így azokat.
2024-ben 65 teltházas koncertet adtak Észak-Amerikában. 2026-ban pedig Európát járják be, nálunk zárják a 23 állomásos turnét.