dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Zoltán Erika: Túl szexi

Zoltán Erika - Túl szexi

off off off off off
Túl szexi?
Előadó: Zoltán Erika
Album: Túl szexi?
Megjelenés: 1988
Hossz: 4:20
Szövegírók: Hatvani Emese
Pásztor László
Jakab György
Zeneszerzők: Hatvani Emese
Pásztor László
Jakab György
Kiadó: Profil
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Miről szól a(z) 'Túl szexi' dalszöveg ?
A szöveg egy lányról szól, akit gyerekkorában csúfoltak és Cérnának hívtak, de felnőttként megváltozott a helyzet. A fiúk mostanában utána kiabálnak, szexi lánynak nevezik, amit a lány nem ért. A lány szereti a táncot, a zenét, szeret olyan ruhákat viselni, amelyek jól állnak neki. A fiúk már nem csúfolják, de a lány még mindig nem érti, mit akarnak. A lány szeretné, ha a fiúk meglátnák benne a hétköznapi lányt, mert bár a szíve ragyog, ő mégis azt érzi, nem olyan, amilyennek a fiúk látják.
Nyomj egy like-ot ha tetszik ez a rovat!
Megtekintve: Ma 9, összesen 90476 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Túl szexi

Sokáig nem tudni senkiről,
milyen is lesz majd nagykorában.
Sokáig csúfoltak a fiúk,
Cérnának hívtak az iskolában.

Húúú, a buta fiúk...
mostanában mit csinálnak??
Húúú, a fiúk..
Utánam kiabálnak:

Hé, szexi lány,
miért mondjátok nekem, nem vagyok én ilyen!
Túl szexi lány,
bár a szívem ragyog, hétköznapi vagyok!

A tánc, a zene az életem,
megőrülök minden mozdulatban.
Ha jól áll akármit felveszek,
Nem baj, ha feszül a szoknya rajtam!

Húúú, a buta fiúk...
már régen nem csúfolnak!
Húúú, a fiúk...
Bár tudnám mit akarnak!

Hé, szexi lány,
miért mondjátok nekem, nem vagyok én ilyen!
Túl szexi lány,
bár a szívem ragyog, hétköznapi vagyok!

Húúú, a buta fiúk...
mostanában mit csinálnak??
Húúú, a fiúk...
Utánam kiabálnak:

Hé, szexi lány,
miért mondjátok nekem, nem vagyok én ilyen!
Túl szexi lány,
bár a szívem ragyog, hétköznapi vagyok!

Hé, szexi lány,
miért mondjátok nekem, nem vagyok én ilyen!
Túl szexi lány,
bár a szívem ragyog, hétköznapi vagyok!

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Dirty Slippers: a zenekar Budapesten folytatja a Suliturnét

A következő hetekben fővárosi intézményekben folytatódik a Dirty Slippers zenekar Suliturné programja, amely mára az egyik legnagyobb kábítószer-ellenes ifjúsági programmá vált Magyarországon.

 

Lobó-Szalóky Lázár 2011-ben hozta létre a Suliturné programot, amely két részből áll: a zenészek egy fesztiválhangulatú koncertet adnak a diákoknak, majd közéjük ülnek és drogprevenciós előadást tartanak.

Az előadó dalszövegei itt.

"Egyre nagyobb az igény erre a rendhagyó programra az iskolák és a fiatalok részéről is. A visszajelzések egyértelműen pozitívak, jelenleg több mint 200 iskola várakozik arra, hogy hozzájuk is eljussunk a Suliturnéval" - fogalmazott Lobó-Szalóky Lázár.

zenekar nemrég tért vissza hét állomásos angliai turnéjáról, ahol kiderült: kinti lemezkiadójuk, a Reaction Management szeretné, ha a Suliturné program Magyarország után Angliában is elérhető lenne.

"Azt tapasztaljuk a Suliturné állomásain, hogy évről évre egyre nagyobb a problémát jelentenek a drogok a 14-18 éves korosztály számára. Mi zenészként elkötelezettek vagyunk 14 éve, hogy megmutassuk a fiataloknak: 

kizárólag a drogok, az alkohol és az önpusztító életmód nélkül érhetik el a céljaikat, élhetnek sikeres és boldog életet"

- mondta el Lobó-Szalóky Lázár. 

A zenész szerint nagyon aktuális ez a téma, hiszen "sajnos trendi lett olyan dalokat írni hazánkban is, amik a kábítószer fogyasztásra buzdítják a fiatalokat. Nincs semmilyen eszköz ezeknek a daloknak a terjedését meggátolni annak ellenére, hogy szerintem még maguk az előadók is tudják, hogy rendkívül káros, amit csinálnak. Ennél sokkal felelősségteljesebben kellene viselkedniük" - jegyezte meg Lobó-Szalóky Lázár.

A Dirty Slippers december 10-én az ORFK rendezvényén, majd december 12-én a BGSZC Pestszentlőrinci Technikumában folytatja a Suliturnét.


Fotó: Dirty Slippers

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás