


| Előadó: | Anno |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Fekete Balázs |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

i.
Nem mondom hogy sokkal jobbat
Érdemelsz én nálam
Nem mondom azt se nálad
Sokkal jobb vagyok
Csak már másnak a telkére
építenék házat
De meg kell néznem hol jobbak az
ingatlanok
ii.
Nem mondom hogy nálam volt jobb
Nem mondom hogy nálad
Nem mondom mer tökmind1 hogy
Épp hol vagyok
Volt amikor olcsó voltál
Volt amikor kába
voltál,aztán szóltál hogy most
ott volt a pont
iii.a
Ilyenkor jön az hogy többet
Érdemelsz én nálam
Meg hogy remélem hogy egyszer majd ezt
Meg is kapod
És ha a sípszó után meglátsz majd a
Földalatti bárban
Bazmeg nélkül mondod majd hogy:
Kösz jól vagyok
refr
És aztán a sok,meg-
botránkoztatott
áttetsző,vágy-metsző ember közt kívánsz(majd)
Szép vasárnapot!!
ii.b
Nem mondom hogy nálam volt jobb
Nem mondom hogy nálad
Nem mondom mer tökmind1 hogy
Épp hol vagyok
Volt amikor olcsó voltál
Volt amikor kába
Voltál, szóltál,
ott volt a pont
iii.b
Ilyenkor jön az hogy többet
Érdemelsz én nálam
Meg hogy remélem hogy egyszer majd ezt
Meg is kapod
És a naplementén túl ott fenn az
Égi áruházban
Száraz szemmel mondod majd hogy:
Kösz jól vagyok
refr
És aztán a sok , meg-
botránkoztatott
áttetsző,vágy-metsző ember között kívánsz (majd)
Szép vasárnapot!!
Szép vasárnapot!!
Szép vasárnapot!!
Szép vasárnapot!!



A legendás zenekar mellett velünk lesz Geszti és a Budapest Bár is. Januárban sem alszik az ország legnagyobb összművészeti fesztiválja.
A jelenleg hófödte Kapolcs, Taliándörögd, Vigántpetend hármas július 24. és augusztus 2. között nyári pezsgéssel és a legjobb magyar előadókkal vár mindenkit.
2026 épp csak elindult, de máris elhozta magával minden Völgy rajongó számára az év első izgalmait. Jubileumi kiadással tér vissza idén a Művészetek Völgye, 35. alkalommal ismerhetik meg a látogatók a magyar kultúra legszélesebb, legszínesebb kínálatát a Balaton-felvidék festői részén.
A táj nemcsak természeti, hanem történelmi szépségeket is tartogat, ami az idei évben újra a fesztiválozók mindennapjainak részévé válik.
A jubileumi kiadás alkalmával ismét bekapcsolódik a vérkeringésbe egy legendás helyszín, a Klastrom.
A most meghosszabbított jelentkezési határidővel még minden alkotókedvű embernek van ideje beadni a Fényártban a Klastrom - Fényfestészeti pályázatra a munkáját. Többeknek megadatik a lehetőség, hogy a fesztivál ideje alatt életre keltsék ezt a történelmi helyszínt, ahol például
Vecsei H. Miklós, Takács Dorina (Дeva) és Balla Gergely (Platon Karataev) romtemplomokhoz készített vetített előadása, a Hortus Conclusus is elkápráztatja majd a közönséget.
A Völgy a legismertebb könnyűzenei előadók otthona is
Az eddig bejelentett nyolc fellépőn túl biztosan Zár majd az égbolt Kapolcson, felcsendül a Húsrágó Hídverő, hiszen az ország egyik legismertebb alternatív zenekara a Kispál és a Borz újjáalakulása óta először érkezik a fesztiválra.
A tavaly óriási sikerű koncertet adó Geszti idén is megtáncoltat mindenkit, de a rendszeresen sztárparádéval utazó Budapest Bár is garantáltan magával hozza a jóhangulatot.
A nyár legemlékezetesebb 10 napjában nemcsak zenével, hanem képzőművészettel, tánccal, újcirkusszal, irodalommal is feltöltekezhet a Völgy közössége, ahogy a színházi produkciók is minőségi szórakozást ígérnek.
Az ígéretre garancia is a társulatok neve, hiszen előadást hoz a folyamatosan teltházak előtt játszó Orlai Produkció, az ország talán legfiatalabb társulata, a Színház- és Filmművészeti Egyetem frissen végzett hallgatóiból álló SICC Production, valamint a Delta Produkció is.
A friss neveken túl természetesen ott lesz a már korábban a fesztivál plakátjára felkerültek is
az Elefánt, az Esti Kornél, Co Lee, Dzsúdló, Beton Hofi., a KFT, Zorán és Koncz Zsuzsa is. A jubileumi fesztiválra készülő Völgy Szimfonik 35. a hazai zenei élet legismertebb neveivel, a Duda Éva Társulat best of műsorával, míg a Feledi Project Kulka Jánossal közösen a Cseresznyéskerttel lép majd a közönség elé.
Rengeteg program várja a Művészetek Völgye látogatóit
A jubileumi év meglepetéseinek sora még közel sem ért véget, így érdemes éberen figyelni a fesztivál felületeit, illetve már most bebiztosítani a részvételt az ország legnagyobb összművészeti fesztiváljára. A jegyek elérhetőek a Művészetek Völgye honlapján.
A fesztivál önkénteseket toboroz
Ha valaki nemcsak kikapcsolódna, hanem hozzá is tenne a közösség építéséhez, annak a január második hetétől induló önkéntes jelentkezés a legjobb lehetősége erre, hogy a Völgy csapatához csatlakozzon.