


| Előadó: | Magyar nóták |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Forrai Miklós Pálkerti Zsuzsanna |
|
Pálkerti Zsuzsa |
|
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Mért is tud az én hegedűm olyan szépen szólni?
Mért szeret úgy a bolond szív? Nem lehet azt tudni!
Mintha minden hegedűszó, mindig abban a négy húrban zokogna,
Mintha minden bánatos szív, abban az egy fájó szívben dobogna.
Mért hullatja fa a lombját hervadozó ősszel?
Mért jön mindig a zord hideg, könny hullató köddel?
Mért nem tudtál úgy, ahogy én: szerelemmel és hűséggel szeretni?
Nem járnék most hazug szóval boldogságot más utakon keresni.



Müller Péter Sziámi és zenekara életének egyik legjobb estéje volt az eredetileg egyszerinek tervezett Franciás Koncert Csemer Boggie-val. Ezért döntöttek úgy, hogy lubickolnak még egyet a fergeteges francia sanzonokban, balladákban és a népdalokban.
Müller Péter Sziámi-dalszövegek itt.
Tartsatok velünk a Marczi(bányi) téren december 28-án! Jegyeket a fa alá vagy a kalapotok mellé - de csak ha van kedvetek egy estényi derűre és felüdülésre kultúrtörténeti anekdotákkal fűszerezve.
Egy kis betekintés a csodálatos este hangulatába itt.
A kedvezménykód a kedvezményes kuponhoz SZIABGGI1228 kedvezményes jegyár (-20%). Egy vevő maximum jegyet vehet a kóddal.
Kezdd Müller Péter Sziámival 2026-ot
Ha szilveszter után tápászkodsz, esetleg le sem pihentél, ott a helyed a Gödörben. A legjobb Sziámi, URH, Kontroll és újabb dalok, fergeteges újévi mulatság.
Fotók: Müller Péter Sziámi