dalszöveg, előadó kereső
Dalszöveg, előadó kereső
előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Tartalom
Josh és Jutta: Krumplidal / Reklámzene /

Josh és Jutta - Krumplidal / Reklámzene /

off off off off off
Album: nincs kép
Előadó: Josh és Jutta
Album: Keressük!
Szövegírók: Szarvas József (Josh)
Szarvas József
Zeneszerzők: Keressük a zeneszerzőt!
Kiadó: Keressük!
Stílus: Keressük!
Címkék: Keressük!
Megtekintve: Ma 1, összesen 7685 alkalommal
Tartalom
Dalszöveg

Krumplidal / Reklámzene /

Verze:

Kis krumpli fejjel nem tudtam mi vár
Ebben a sótlan életben mit hoz a nyár
Ó egymagamban gurultam tovább
Mikor egy láda mélyén hozzám simultál

Bridge:
A legjobb krumpli vár rád
Gyere és bújj közel hozzám
Az édes csipszed lennék én ma már

Refr:

Lehámozott krumpli testtel
Eggyé forralt szerelmünkkel
Edd is fald is sülve kapd is
A krumpli jó ha roppan úgyis

Leszek köret ha úgy kívánod
Csak veled legyek ott a tálon
Sózva érzem ízed csábít
Fűszeresen csókod kábít

Verze:
Együtt gurulunk az éjjen át
Sok boldog kecsap fürdős party vár még ránk
S ha a nagy pörgésben elandalodunk
Krumplicukor rétről álmodunk

Rap:
Előttem aranytestű krumpli falatok
Olajos testű krumpli lányba beleharapok
Kerek legyen vagy hosszúkás
Az ízében van egy kis csábítás

Mozgat az ösztön nincsen kifogás
Én vagyok neked itt a főfogás
De ha kimaradtál az élvezetből
Kezdődhet a hiszti egyből

előadó, zeneszöveg betűválasztó
Válassz előadót:
0-9
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t
u
v
w
x
y
z
Hírek
Hírek

Ők a VII. Boglart első fellépői

A Boglart Fesztivál jövőre is a nép- és világzene kedvelők kedvenc találkozási pontja lesz, egy igazi multikulturális zenei élmény augusztus 26. és 30. között Balatonbogláron. 



A fesztivál bejelentette első fellépőit

Már biztosan velünk lesz a belga Enara Navaira, a horvát Veja és a szenegáli Afrikora, míg hazai fronton Okos Viola, az Obadu és természetesen a Góbé neve szerepel a fellépők között. 

2026-ban hetedik alkalommal vár mindenkit az augusztus végi Boglart Fesztivál

A Boglart különlegessége, hogy míg esténként a zenekarok tagjai húzzák a talpalávalót, addig nappal tanárként adják tovább tudásukat: legyen szó konkrét hangszeres tanításról vagy éppen a zeneipari tudnivalókról. 

A Boglart fesztivál és népzenei tábor, ahol fiatal tanároktól lehet elsajátítani a vonós és moldvai népzene csínját-bínját.

Esténként a legkülönfélébb hazai és nemzetközi nép- és világzenei előadók perdítik táncra az előadókat. Először lép fel a fesztiválon a belga Enara Navaira, míg a szenegáli Afrikora és az isztriai Veja már visszatérőként érkezik a Babel Campbe, Itthonról már biztosan rophatjuk Okos Viola, az Obadu és a fesztivált többek között megálmodó Góbé dalaira.


A koncertek után táncházzal, nép- és világzene alapú elektronikus zenével folytatódik a buli

A táborozók a hangszer- és tánctanulás mellett különféle zenei workshopokon is részt vehetnek, ahol megismerhetik a külföldi előadók hangszereit, zenéjét és kultúrájukat is, és természetesen a közös muzsikálás sem marad el. 


A tavalyi debütálás után ismét lesz showcase része is a fesztiválnak

Itt a hazai előadók és zenei szakemberek találkozhatnak külföldi kollégáikkal, eszmét cserélhetnek, tanulhatnak egymástól. A Boglart az elmúlt hét év alatt egy igazi multikulturális zenei eseménnyé nőtte ki magát, ahol négy napon át minden a zenéről és a találkozásokról szól.

Az early bird kombinált bérletek és a fesztivál bérletek mellé most ajándék vászontáska is jár a vásárlóknak.

 

Fotók: Boglart

 

Vers mindenkinek - zenei ajánlat

Tóth Árpád - Újév reggele c. megzenésített verse

Adományozás