


| Előadó: | Last Minute |
|---|---|
| Album: | Keressük! |
| Szövegírók: |
Weinelt Gábor Keszei Keszei Tamás Baán Imre Czetter Gábor Németh Tibor |
| Keressük a zeneszerzőt! | |
| Kiadó: | Keressük! |
| Stílus: | Keressük! |
| Címkék: | Keressük! |

Átkozódsz, habzik a szád,
Nem tudod, hol a határ.
Hallgatok, nem bírom már,
Romokban hever a ház.
Kevés a szó, több kell most már,
A béke itt csak illúzió,
De nekem jó, ha neked jó,
- Egy szoba kiadó.
Refr: Ennyi volt. Már nem akarok tőled semmit sem,
Ennyi volt. Hát ne keress és én sem hívlak fel.
Néptelen, üres a ház,
Mindent a csend vigyáz.
Mindenütt üvegszilánk,
Akár egy vihar után.
Mi jöhet még ezek után,
Ennél rosszabb nem lehet.
Annyira más most a világ,
Hidd el, jobb lesz nélküled!
Refr: Ennyi volt. Már nem akarok tőled semmit sem,
Ennyi volt. Hát ne keress és én sem hívlak fel.
Ennyi volt. Most az se baj, ha mindent elviszel.
Ennyi volt. Már nem érdekel, menj, ha menned kell!
-gitár-
Refr: Ennyi volt. Már nem akarok tőled semmit sem,
Ennyi volt. Hát ne keress és én sem hívlak fel.
Ennyi volt. Most az se baj, ha mindent elviszel .
Ennyi volt. Már nem érdekel, menj, ha menned kell!
Ennyi volt. Már nem akarok tőled semmit sem,
Ennyi volt. Hát ne keress és én sem hívlak fel.
Ennyi volt. Most az se baj, ha mindent elviszel.
Ennyi volt. Ha mész, az ajtót zárd be rendesen.


Valentin-napra jelent meg Geszti Péter és Péterfy Bori új közös dala, a Csak te meg én, amely a tavalyi sikerszám, a Beléd szerettem, ez van történetének folytatása.
A közönség most új fejezetet kap: a klipben a két előadó „összeházasodik”, a történet pedig ironikus, játékos formában mesél tovább a szerelemről, hűségről és a hosszú távú kapcsolatok realitásáról.
Diszkó a javából – mai csavarral
Ahogy a szilveszterkor megjelent Mindenki legyen rohadt gazdag! a funky hőskorából merített inspirációt, úgy a Csak te meg én is a hetvenes–nyolcvanas évek diszkóvilágát idézi, friss, mai hangzással.
Lépegetős basszus, táncos groove, fülbemászó refrén, vonósok és fúvósok adják az alapot, miközben a dalszöveg tipikus Geszti-fordulatokkal reflektál a mai randikultúrára és generációs különbségekre.
A dal egyszerre romantikus és önironikus
„Megyek hozzád. Hozzám mész. Nyugi, csak az első 20 év a nehéz!” – hangzik el a refrén környékén, miközben az Instagramon felbukkanó fiatal udvarlók és a hűség kérdése is játékos formában kerül terítékre.
Új klip – új fejezet
A klip egy esküvő történetét meséli el, ugyanazzal a humorral és vizuális önreflexióval, amely az előző videót is jellemezte. A menyasszony ezúttal sem eladó – és aki szemet vet rá, az könnyen „kivonódhat a forgalomból”. A történet természetesen happy enddel zárul. A szerzői és alkotói csapat ugyanaz, amely a Beléd szerettem, ez van esetében is dolgozott – a cél pedig egy különleges, folytatásos sorozat megteremtése a hazai popzenében.
Péterfy Bori az MVM Dome-ban is színpadra lép
A Csak te meg én Geszti készülő Poptimista című albumának második dala, és élőben is elhangzik majd 2027. január 30-án az MVM Dome színpadán, a nagyszabású POPTIMISTA koncert-show keretében. Péterfy Bori a meghívott vendégek között érkezik a Dome-ba, így a közönség a közös slágereket arénaméretű látványvilágban, élő hangszereléssel élheti át.